Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elítélnétek?

Figyelt kérdés

Az előző kérdésemből kiindulva jött a kérdés, ha én visszahúzódó vagyok, külsőre se vagyok egy nagy dolog de nem is érdekel a külső, max külsőre az arc.. És esetleg, csak esetleg egy ilyen féltékeny, visszahúzódó srác ként mégse egy hozzám hasonló lánnyal hozna össze az élet hanem mondjuk egy átlagos lány, aki nem buliba rázza magát meg instán ribiskedik, csak úgy nem visszahúzódó, ti elítélnétek engem vagy egy ilyen srácot amiért ilyen, és amiért nincsenek élőbe emberi, baráti kapcsolatai? Azt veszem észre hogy nem csak az "átlag" fiúkat nézik le a lányok, de azt is hogy ha alig jár valahová, nincsenek haverjai stb.. Ha egy ilyen srácként rávenném magam hogy elhívjak egy lányt mondjuk a parkba sétálni (igen, nálam ilyen lenne egy normális randi és nem mint ha lenne rá jelöltem) akkor e-miatt el se jönnétek, vagy egyáltalán nem ítélnétek el az ilyet?

Tizenéves lányok válaszát preferálom, de gondolom majd jön 1-2 68F is :D



2019. szept. 1. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A lányok 20 évesen az ajtót kaparják majd, miután elvégezted a műszaki kart.


Buták, de a pénzt meg a magas életszínvonalat mindennél jobban szeretik


Tapasztalat, 68F

2019. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem. 68/F


Na jó bocs! :D


De egyébként tényleg nem ítélnélek el csak azért, mert visszahúzódó vagy. Inkább szeretném tudni miért vagy az és, hogy tudok-e esetleg segíteni ezen valahogy... De elítélni? Dehogy.


16/L

2019. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, én 18 vagyok, még nem melózok, és talán még nem is fogok. Eltartani nem fogom, de kajálni elviszem a boltba meg energiaitalra meghívom, de eltartani nem hiszem. Ne a külső miatt szeressen meg, és ne is a pénz miatt, mert abból nálam nem eszik senki. Szeretet, hűség, kitartás, elfogadás.
2019. szept. 1. 00:21
 4/12 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, úgy tudnál segíteni ha adnál mellém egy lányt aki elfogad ahogy vagy és boldogok lennénk együtt :D Nem hátrány ha szeret cukiskodni és ölelgetni, az olyan jó bónusz lenne :3
2019. szept. 1. 00:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Boltba hívod meg kajálni?
2019. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Venni neki kaját, na.. Azt most hagyjuk miért nem máshova, személyes :D
2019. szept. 1. 00:28
 7/12 A kérdező kommentje:

You hid there last time you know we're gonna find you

Sick in the car seat 'cause you're not up to goin


Ezt most csak a vicc kedvéért, gondolkodjon aki később olvassa. Egy kis trollkodás nekem is belefér.

2019. szept. 1. 00:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok visszahúzódó. De sosem ítélnék el valakit mert, nincsenek barátai, vagy akármi más hasonló dolog.Ha esetleg elhívna egy ilyen srác egy parkda, szóba sem jönne az, hogy nem megyek el. Mert ha elhív egy randira, akkor biztosan kedvel, és ezzel én is így lennék valószínűleg. 18L
2019. szept. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as hidd el engem nem biztos hogy kedvelnél.. Mondjuk tökre jó lenne.. de aki eddig ezt mondta mind változott a véleménye, vagy reggelre tiltott.. Ha már itt járunk, írhat aki akar, vagy +1 tiltás vagy valaki megfogja a kezem, akit többet nem engedek el, ki tudja :D
2019. szept. 1. 01:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Amilyen nyominger' vagyok, ha megtetszene valaki aki elfogad már holnapra el is hívnám :D Mióta rávettem magam hogy valakit elhívok csak ezen jár az eszem, csak úgy kimenni sétálni, amit randinak hívunk, és az a gondolod hogy valaki el is jön velem.. CSODA lenne :D
2019. szept. 1. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!