Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én egy félénk lány vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy félénk lány vagyok és legtöbbször kínos helyzetben találom magam, nem vagyok csúnyácska, de a legszebb se, egy ilyen lánnyal osszejönnétek-e?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert ne? :) legalabb nem unalmas, mindig van egy jo sztori. :D
2019. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy azokat a helyzeteket csak te éled meg kínosan valójában egy külső szemlélőnek nem is annyira kellemetlenek. Egyébként ez elég kevés információ rólad. A félénkség nem negatív tulajdonság, csak azért valamennyire legyél kommunikatív és magadért tudj kiállni ha kell.
2019. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Haveromnak van olyan barátnője mint amit magadról írtál kb. Jellemzem kicsit. Rettentő jószívű, nehezen barátkozik jól néz ki de magáról teljesen téves képe van és csúnyának látja magát mert kissebb korában szemétkedtek vele és nem tudott ki állni magáért és más sem érte. Nem unalmas személyiség egyáltalán, lehet vele poénkodni nem ítél el senkit, rettentő hűséges és mégis furcsának tartják az emberek csak mert nem kezdeményez senkivel beszélgetést és külsőleg furának tűnhet. Ha te veled is csak az a baj hogy félénk vagy, számomra még aranyos is az ilyen😁 ha akarsz dumálni írhatsz nyugodtan egyébként úgy is csak unom magam. 16/F ja és a válasz az hogy meg kell ismerni téged ahhoz hogy tudja az ember össze jönne - e veled, a tulajdonságok alapján amiket leírtál nincs akadálya.
2019. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én igen, a legtöbb ilyen lány valójában cuki ;)
2019. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is, a külső csak annak számít aki lúzer és nem szeretni hanem egy jó nőt dugni akar. Tehát én nem az ilyen haspólós bohócnak sminkelt, "szépnek" beállított ocsmányságokra mennék. Félénkség az aranyos, kit érdekel? Nekem az az "ideál" ha a lány hűséges, nem volt még előttem xy fiukkal,se magán se rám nem a szépségre meg külsőségekre megy, meg pénzre.. Ha hűséges őszinte és nem flörtölget másokkal meg bulizik hanem MELLETTEM van, akkor miért ne? Én is félénk vagyok, ez van. Bár úgy látom nem érdemes megbízni egy lányba se, nem tudtok hűségesek lenni ti se, de azért minket fiúkat leszidtok hogy milyen hűtlenek vagyunk, az utolsó barátnőm (második) egyszerűen felszívódott, az első az ígérete ellenére elhagyott, hazudott, a többi internetes próbálkozás meg mondanom se kell nem volt jó, mondjuk nekem élőbe nem is menne egyrészt egy ismeretlent megszólítani, meg a legtöbb errefelé csak ilyen kiöltözött ribi, meg társaságok.. Szóval ja..
2019. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, 18F ha ez számít valamit. Ha nem vagy olyan birka mint a többi lány és hűséges vagy, akkor egyértelműen Igen. De ennyi alapján nem lehet megmondani.
2019. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
K
2019. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tilinkó válasza:
A félénkség kedves tulajdonság is lehet. És különben is, kinek mi a kínos.
2022. dec. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!