Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ennyire féltékeny a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire féltékeny a barátnőm amikor ő kb a legszebb lány akit valaha láttam?

Figyelt kérdés

És biztosan ő is tudja magáról hiszen nem vak, modellkedni is szokott meg ilyesmi. Mindenki oda van érte mégis olyan féltékeny pedig egyáltalán nem kellene neki.

Folyton kérdezgeti, hogy ki ez a lány ki az a lány, az exemet nézegeti facebookon és szóvá teszi, ha sokáig nem írok vissza neki meg ilyenek. Nem vészes csak rossz, hogy nem bízik bennem, inkább nekem kéne féltékenynek lennem rá hiszen neki irogatnak a pasik naponta többször, hogy milyen szép meg nem-e lenne kedve találkozni stb.


A dologhoz azért hozzátartozik, hogy nagyon érzelmes Ő amúgy és baromi ragaszkodó csak nem mutatja ki, használták már ki régebben dehát kit nem? Én inkább tanultam az ilyen esetekből nem kattantam be tőle, főleg ő ahogy kinéz hát mindenki álma, attól hogy egyszer egy hülyegyerek nagyon megalázta -inkább nem írom le, de nem zavar mert tudom, hogy nem a barátnőm hibája, Ő csak naív volt- még nem kéne mindenkire kivetíteni. Nekem is nagyon nagyon nehéz dolgom volt vele, útólag mondta, hogy nagyon tetszettem neki de mégis hónapokig csak kerülgetett és elutasított. Mostmár örülnék ha boldog lenne velem.


2017. márc. 9. 17:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy tegnap mikor nőnapra mentem venni neki ajándékokat akkor direkt nem írtam meg neki, hogy hova megyek de még kis kacsintós jelet is tettem és mikor felhívtam megkérdeztem, hogy átmehetek-e hozzá akkor kb sírt már mert azt hitte más lánnyal vagyok. Nagyon fél hogy megcsalom.
2017. márc. 9. 17:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ismerős a helyzet, én is ezt csinálom... durva, de pont ezt! Én is mindig a pasim excsajait nézegetem, hisztizek ha nem ír vissza. Hogy miért csináljuk ezt, nem tudom megmagyarázni. Ez egyértelműen azért van, mert szerelmes és féltékeny, illetve fél, hogy elveszíthet. Tudom magamról hogy idegesítő, hidd el hogy mi lányok is pörgünk rendesen attól, ha meglátjuk hogy lájkolod ennek meg annak a képét :DDD Fogadd el, és éreztesd vele hogy szereted, és csak ő számít neked:) mást nem nagyon tehetsz sajna...
2017. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Egy szóval: hisztikirálynő.

Amíg látja, hogy odafigyelsz a hisztijeire akkor folytatni fogja, ha már nem teszed akkor:

a) abbahagyja és kiegyensúlyozott párkapcsolatotok lesz

b) otthagy és keres mást, akivel izgalmasabb.

2017. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én szeretem akkor is ha hisztikirálynő :)
2017. márc. 9. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy beszélgetés ami azzal kezdődik, hogy: "Te vagy a legszebb nő akit valaha váttam" általában müködni szokott. Mondd meg neki, hogyha nem szeretnéd (de te szereted) akkor nem vele lennél. Remélem segíthettem.
2017. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ,hogy a barátnőd akármennyire is szép nem beképzelt? :D


Ráadásul féltékeny, félti a területét. Mondjuk szerintem ez már sok:DD

2017. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De beképzelt amúgy :) Tudja magáról mennyire szép. De valahogy mégis ilyen. Lehet igazából nincs helyén az önbizalma attól, hogy szép. De nagyon aranyos, nekem tetszik, hogy egy ilyen lány így félt engem. Csak nem akarom, hogy rossz legyen neki de természetesen már 1000x elmondtam, hogy mennyire szép de egyik fülén be a másikon ki.
2017. márc. 9. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem gond, de le kell írnom hogy nagyoooooooooon cuki volt az a mondatod, hogy szereted akkor is ha hisztikirálynő:3 szerintem is beszélj vele mélyebben erről a témáról. Én is annyira de annyira féltékeny típus voltam, a mostani páromnál meg próbálom magam visszafogni, nem féltékenykedni, és viszonylag sikerül is. Ha megkéred, hogy bízzon benned jobban mert zavar, hogy ennyire rosszat feltételez rólad, tuti elgondolkodik a témán. Engem is sokáig csesztettek vele, és rájöttem, hogy ha féltékeny vagyok, ha nem, aki akar úgy is megcsal, aki nem, az meg nem:) neki is ezt kell megérteni, sokkal jobb ha ő sem lesz ennyire ideges típus, tapasztalat. És szeresd továbbra is ennyire! Sokáig!:)
2017. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyen palit minden lánynak👌
2020. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
*ilyen
2020. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!