Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik a barátnőm “rosszfiú”...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a barátnőm “rosszfiú” osztálytársa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Külön középiskolába járunk. 16-17 évesek vagyunk. Barátnőm sokat beszélt róla, mivel egyik fiúbarátja a srác. Megszerettem volna ismerni, de a barátnőm ezt sosem támogatta. Egyik nap hülyéskedtünk barátnőmmel üzenetben miközben suliban voltunk a srácról és a haverjáról. Aznap be is jelölt. Következő nap rám írt és kicsit beszéltünk. Először nyomult és a végefele egész normális volt. (Később kiderült, hogy csak játszott velem és csak viccből írt rám) Barátnőm ezen nagyon felidegesítette magát, hogy rám írt, én pedig visszaírtam.. Következő nap egyáltalán nem keresett a srác. Elmentem a barátnőmhöz, hogy erről beszéljünk. Bevallottam neki, hogy tetszik nekem a csávó, mivel eddig nem mertem. Mondta, hogy felejtsem el meg ilyenek és azt is, hogy azon a napon már más lánnyal beszélt. De! Miközben arról beszéltünk, hogy lehet idővel megváltozik, mondott elég fura dolgokat is. Pl. hogy ki tudja, lehet hogy ők össze fognak jönni az évek során és olyat is kérdezett, hogy mit csinálnék ha összejönne egy olyannal, aki tetszik nekem. Elég gyanús. De ő mindig mondogatja, hogy ő nem jönne össze vele. Magáénak akarhatja?

A srác szerintem nem az a gázos rosszfiú. Elvileg nem csinál össze vissza egy éjszakás kalandokat, csak játszik.

Ezelőtt volt már hosszú kapcsolata is és végig kutattam az Fb-jét is (hihi) és tök aranyos srácnak tűnt.

Következő évben Áprilisban lesz barátnőm születésnapja és megszeretné hívni őt és a haverját, ahova persze én is megyek. Várjak addig és akkor beszéljek a sráccal? Vagy írjak rá olyan November-December környéken, hogy egy kicsit lecsillapodjon mindenki? Nagyon megszeretném ismerni, de a barátnőm mindig bele szól ha kapcsolatba szeretnék lépni vele. Mit tehetnék? Az sem érdekelne, ha más lánnyal beszél, ha talán kezdenék megtetszeni neki, csak abba hagyná, nem igaz? Úgy érzem egy próbát megér.



2019. szept. 14. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé egyértelmű hogy a barátnőd is szeretne vele össze jönni szerintem a legjobb ha mindketten hagyjátok és akkor nem lesz sértődés hogy kivel jön össze
2019. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon friendzoneolja a csávót egyébként.😕 És mindig mondja, hogy nem tetszik neki, csak szerinte elég jól néz ki. Nem tudom miért hazudna, minden ilyet elszokott mondani. Azt is mondta, hogy félt engem, de már tényleg nem tudom. Hisz amikor tetszett neki valaki más, akkor pont tojt rá. Most, hogy nekem megtetszett, egyből neki is?
2019. szept. 14. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintén ezt csak te tudhatod hallgass az ösztöneidre azt hallottam hogy a női megérzés hasznos dolog de lehet csak nem akar megbántani barinőd
2019. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az ösztönjeim megkergültek. Egyébként köszönöm, hogy válaszoltál🥰
2019. szept. 14. 21:49
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy a barátnőd nem akar vele összejönni, de viszont érez valamit iránta mert úgymond ez a "rosszfiús" jellem behálózta őt is.
2019. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!