Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratnomet lekapta az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnomet lekapta az egyik osztalytarsa de o nem csokolt vissza ( ez a fiu mar maskor is probalkozott nala) ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
mar tobb mint 2 eve vagyunk egyutt, en 19 o 18. a kapcsolatunk felenel nala volt egy ilyen “erzek valamit a srac irant” erzese, es akkoris probalkozott nala a srac. most lekapta de nem csokolt vissza de ugy vagyok vele h az is szamit h nem hajolt el vagy valami, hagyta h lekpaja es csak utana szolt ra.

2018. júl. 6. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem rohant oda hozzá, hogy megcsókolja

tudta, hogy érez iránta valamit a srác, akkor mért mászkált vele??

és mért nem hajolt el vagy valami??

itt a csaj a hibás nem a pasi bárhogy is nézem

mondani meg bármit lehet

2018. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Azért a srác is megérdemel egy felrugdosást.
2018. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Gondolj bele a csaj helyzetébe. Ha téged a semmiből lesmarolnak akkor mit tennél? Persze elhajtottal volna vagy ellokted volna a csajt. De ha élesbe lenne ez az egész köpni nyelni nem tudnál. Erted, a csaj fel se fogta a helyzetet mert ezt nem tapasztalja meg mindenki.
2018. júl. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Utolsóval értek egyet. Hirtelen nem tudja lereagálni ilyenkor. 18/F
2018. júl. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
95%
A helyedben ott helyben eltörtem volna a srác orrát majd számonkértem volna a barátnődet.
2018. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!