Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik osztály társam. Hogyan tudnék vele összejönni? 16/f

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy bejön nekem az osztálytársam. Csak az a baj hogy nem tudom hogy én egy kicsit is tetszek-e neki. Már nagyon régóta tetszik nekem csak nem nagyon tudtam rendesen beszélni vele. És elöző héttől kezdtünk csak el beszélgetni mert levágatam a hajamat és nem nagyon tetszet, szóval elkezdtem sapkát viselni. Mindig leüti a sapkát a fejemről és ez miat néha elkezdünk beszélgetni és elég közel kerültünk egymáshoz. De néha meg szinte nem is beszélünk. A lányról pár dolog: tipikus alacsony és nagyszájú, de közben nagyon öszinte és kedves. Szóval nem nagyon tudom hogyan jöjjek össze vele.

2019. szept. 26. 19:54
 1/5 kargor ***** válasza:
80%

Húú nagyon sok ilyen jellegű kérdés van!

pl.: hívd el valahová, ahol tudtok beszélni, tehán nem mozi (park, fagyizó, pizzeria...) érdeklődj a hobbija iránt, hogy mit csinál szabad idejében, ha sima éretségit csináltok, akkor mik a tervei. stb… sok iyen kérdés van!

2019. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öszinte
2019. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nos kérlek, ha nagyszájú akkor nyilván nem szereti az alamuszi, nyámnyila pasikat. A nagyszájú csajok, inkább a machós típusú pasikra buknak. A nagyszájú luvnyák, ki nem állhatják a giccses romantikázásokat, tehát ilyen virág, meg "szép a szemed, szép a ruhád stb" ilyen hülyeségekkel ne is nyomulj nála, mert így csak nyominak fog tartani.

Csináld a következőt: nyúlj alá és fogd meg a mindzsáját és mond el neki hogy mennyre megizénád, de olyan jó machósan, vagányan. Nyugi, kicsit játszani fogja az agyát, ha mások is látják, de azt fogja gondolni, hogy végre ez egy vagány, határozott pasi.


Azt írod nagyon őszinte. Az emberek 99%-a a maszturbációt tagadja. Meséld el neki, hogy "hogy figyelj má szivi, tudod hogy szoktam kicsapni" Ezzel rájön, hogy te is őszinte vagy és ebben hasonlítotok. Ezzel befutó leszel nála.

2019. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen, szóval csináld az ellentétét annak amit a 3-as írt.
2019. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Alakul. Szerintem folytasd így,és elöbb-utobb összejöttök. Annyi,hogy ne nyomulj.
2019. szept. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!