Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány osztályomban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztályomban akit 1. osztály óta ismerek nagyon tetszik nem szoktunk sokat beszélni egymással (7. óta szinte soha) nagyon kedves jól néz ki vicces elhívnám randira mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
elég félénk viszahúzodó vagyok(kivéve ha haverokkal vagyok akkor igazi állat tudok lenni :D) ráadásul osztályban én vagyok az akit mindenki piszkál meg akitől mindenki undorodik nem vagyok sportos se vicces szerintetek mit kéne csinálnom?
2015. dec. 11. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nemtudom xD ahogy leírtad magad, nem sok esélyt látok a dologra, előbb rakjad magad rendbe, lelkileg főleg, mert ha így írod le magad, az nagyon nem egészséges dolog, és ilyen önbecsüléssel egészséges kapcsolatot sem lehet kialakítani
2015. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pont olyan voltam mint te, pár éve bár nekem nem volt senki sem aki tetszett de nagyon szerettem volna akkor is és még most is barátnőt, neked legalább még ott van a lehetőség szerintem menj oda hozzá mert hogy ha nem is jön össze a dolog akkor is legalább mertél próbálkozni és pár év után mikor már nem lesz lehetőséged nagyon mérges leszel magadra, hogy meg sem próbáltad.
2015. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fruzs33 ***** válasza:
próba szerencse
2015. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rosszul tekintesz a dolgokra! Hagyod hogy mások véleménye alapján ítéld meg saját magadat! Mások se tökéletesek, így nem tudnak téged se jól megítélni! Sima ügy az elhívása, bár előbb beszélgess vele mert ha csak ültök a randin egymással szemben kussban az gáz :DD
2015. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na nemjött össze
2015. dec. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!