Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha valaki őszintén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki őszintén elsőre elmondja magáról a problémákat is, az miért gond?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy őszinte, patkány vagy, ezt mindenki tudja. hazugságra nem lehet építeni. Mostanába is azt tapasztalom hogy ha írok egy lánynak, ami sajnos ritka mert nincs senkim és nehezen megy nyitottnak lenni, 2 fajta beszélgetés van ami ide illik. Az egyik az ha leírom magamról őszintén milyen vagyok, sokan nem fogadják el, jogos mert nem sok lány akar egy olyan kapcsolatot ami nem nyitott és én féltékeny tipus vagyok és kettesbe szeretnék lenni, nem pedig buliba és hasonló helyeken. A másik az (persze még sok máshogy végződő beszélgetés van, de ezek illenek ide) ha "nem vagyok őszinte" csak chatelek, aztán később jön szóba mert látszik rajtam hogy félénk vagyok, rákérdeznek vagy csak úgy jön a beszélgetésbe és akkor sokkal elfogadóbbak az emberek. Én ismerkedni akarok nem csak barátkozni egy lánnyal. Ha valakivel beszélgettek, akkor miért kell ezek alapján vagy ezek előtt elítélni? Hogy én biztos egy emberi 0 vagyok ami lelkileg talán igaz is, mégis tudok szeretni, érdekes. És beszélgetni is lehet velem, meghallgatom az embert segítek is, velem miért ilyen elutasító mindenki? Azt mondják ha jót adsz azt kapod vissza, én akármit csinálok Mindenbe csak a rosszat kapom vissza.
2019. szept. 30. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

van egy mondás:

építesz 1000 hidat és megdgsz egy kecskét. miként fognak ismerni téged ah emberek? hídépítő? áhh nem, te leszel a kecskebszó.

mégha mellé mondod a jót is, sokkal nagyobb nyomot hagy a másikban a rossz. hagyjad hogy a csaj ismerjen meg téged (feltéve hogy nem kérdez rá direktben)

2019. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a külsőddel van a baj? Mert tök mindegy ki mit mond amit először látunk aza külső. Ne legyél azért igénytelen.
2019. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem megyek a külsőre, nem is adok magamra, és nem is olyat keresek akiről más folyik a smink, nekem egy "alap" lány bőven megteszi, engem a szeretet érdekel. És a külső nem hiszem hogy egy adott dolog lenne mondjuk ezen az oldalon, mert élőbe sose próbálkoztam, esélyem sincs rá, nem járok el itthonról. Csak nekem az is a bajom ha valakinek engedem hogy megismerjen, és később kiderül hogy én egy féltékeny srác vagyok, az a 0-24 csak együtt tipus, akkor ott onnantol ugy is vége a beszélgetésnek, csak több felesleges idő, mert annyira ugy sem szeret majd meg hogy ha nem tetszik elfogadja..
2019. szept. 30. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Síránkozni könyebb igaz? xddd Amíg úgy viselkedsz mint egy selejt ne is várj csodára. Neten alapból nem is éri meg ismerkedni szval marad a real life... Mi az, hogy nem adsz magadra? Azért van egy határ ember. Jól hangzana egy lánytól ezek a mondatok?
2019. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem jó lenne ha egy lány azt mondaná hogy ő nem a sminkel meg magamutogató szettbe jár, hasonló mint én és nem ilyen lenéző patkány mint te. Nekem nagyon is jól esne ha ezt hallhatnám egy lánytól, nagyon nagyon jól.
2019. szept. 30. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Hehh én vagyok a lenéző patkány nyílván. Akkor te meg egy önző selejt vagy aki annak örülne ha találkozhatna egy ugyan olyan nyomorult életű egyeddel mint amilyen te vagy. Az intelligenciád itt is megmutatkozik. Én nem a személyiségedben találom a hibát mert azzal nincs baj ha félénk valaki sőt én is ilyen vagyok, de nem vagy képes arra sem, hogy megértsd amit mondani akartam. Ha meg valaki megpróbálja akkor ő a rossz... A véleményem helytálló még akkor is ha csúnyán van leírva.
2019. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!