Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerjem meg ezt a srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg ezt a srácot?

Figyelt kérdés
Két éve járok már középiskolába és felfigyeltem egy nálam idősebb fiúra... Talán végzős, nem tudom biztosan. Annyit tudok, hogy nagyon helyes és sportos, szóval a közös téma is meglenne. Nincsenek közös ismerőseink és így lővésem sincs, hogy hogyan kezdjek el vele beszélgetni... Ötletek, hogy mit tehetek? Bejelölni nem szeretném, mert tuti vissza se jelölne és ha esetleg vissza is jelölni, akkor se tudnám tovább vinni ezt az egészet...

2019. okt. 1. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy intézkedj, hogy sokat lásson, észre vegyen. Barátnőddel sétálj feléje a folyosón, udvaron és kacagj egyet, hogy meghallja. Dobjad hátra kecsesen a hajadat, amikor Téged lát. A folyosón "véletlenül" ütközz vele és kérj tőle bocsánatot kérdezd meg, hogy nem fáj-e neki, simítsd meg a karját "kiengesztelést kérve"... Ha egyszerre van a tanítás vége mindkettőtök osztályában (tudom, most még nem tudod, hová jár), akkor igyekezz vele egyszerre kijutni az ajtón, ha "szükséges" ütközz vele össze, kérj elnézést (lásd fentebb). Megy ez...!

Ffi.

2019. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Csak menj oda hozzá azzal, hogy szia xy-nak hívnak és kérdezz valamit mondjuk az érettségiről ha végzős vagy a terveiről. Ha nem egy pancser akkor egyből levágja, hogy bejössz neki és ha te is tetszel neki akkor valszeg elhív majd valahova de ha nem akkor te kérdezd meg hogy lenne e kedve dumálni még.

Az a lémyeg hogy ha nem mész oda hozzá akkor nem lesz semmi

2019. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél többször osszefutsz vele, annal jobban levagja neki...
2019. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, eddig is próbáltam a közelében lenni. Sajnos ez a ,,menj neki" dolog sem működik úgy, mint a filmekben. Bocsánatot kérnék és valószínűleg elkönyvelne egy random ügyetlen csajszinak 😂 Azóta kiderült, hogy 11-be jár
2019. okt. 2. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam, hogy amikor "véletlenül" nekimész a folyosón vagy bárhol, aztán bocsánatot kérsz, utána még folytatnod kellene azzal, hogy megkérdezed nem fáj-e neki. Füllentsd azt, hogy veled is ilyen történt, de neked megkékült itt ni (hajtsd fel a blúzod ujját, hadd lássa a bőrödet). Mondd, hogy régebben volt, de még mindig emlékszel rá... Kérdezd meg, hogy ő is elékezni fog-e évek múlva, hogy milyen "figyelmetlen" voltál. Erre vagy veszi a lapot és tovább fűzi a beszédet, vagy gondol a kedvesére (ha van neki) és téged "hanyagol". Ekkor alighanem peched van...
2019. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sűrűn szoktad látni? Ő szokott figyelni téged?
2020. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!