Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lányként leszólítanom egy srácot?

Figyelt kérdés

Dolgozni járok, ezért minden héten út közben találkozom egy írtó aranyos sráccal. Eddig csak szemezgetünk meg mosolygunk egymásra semmi több, kicsit félénknek tűnik. Nem bírnám ki h ha nem tudom meg legalább a nevét, ezért gondolkodtam rajta h én lányként leszólítanám. Szerintetek jó ötlet vagy még várjak?

17/L



2019. júl. 29. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kérj tőle valami kis apróságot (pl. pzs, stb.) amitől beszélhettek :)
2019. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen nyugodtan leszólíthatod, de kell valami frappáns mondat, ne úgy kezdd, hogy sziahogyhívnakmizu, hanem, mint ahogy az előző válaszoló írta, kérj tőle mondjuk egy zsepit. És utána ne hagyd ott, hanem kezdjetek el beszélgeti. Legyél magabiztos, ne izgulj. Ha az izgulástól össze vissza hadoválnál, azt is magabiztosan tegyed, mert a magabiztosság nyerő. Sok sikert, szurkolok
2019. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jap. En orulnek neki
2019. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2023. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!