Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy küldjem le azt hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küldjem le azt hogy nem merek odamenni és leszóllitani nekem tetsző lányokat?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Szesz.Ennyire egyszerű
2019. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem erre nincs konkrét módszer... azt meg nem ajánlom hogy kikerüld ezt a problémát, előbb vagy utóbb elő fog jönni

tudom hogy klisés de gondolj arra, hogy nincs mit vesztened

2019. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy egyszerű módszerem. Vagyis több.

1.) Idegenekkel próbálkozz. Így nincs veszíteni valód, hiszen ha elrontod soha többet nem kell látni, nincs tétje hogy sikerül-e vagy sem.

2.) "Végy egy nagy levegőt és tedd meg" módszer. Szóval mikor meglátod döntsd el hogy most odamész, és ezt ismételgesd magadban, nehogy út közben meggondold magad.

3.) Játszd le magadban a lehető legrosszabb forgatókönyvet. Nagyon rossz emberi tulajdonság, hogy gyakran indokolatlanul félünk. Mi lehet a legrosszabb? Kinevet? Elküld? Megaláz? Ezek mind eltörpülnek a várható "haszon" mellett, ráadásul elég kevés lány az aki személyesen igazán nagy paraszt. Ha nem is tetszel, azt érezni fogod anélkül hogy mondaná, udvariasan elköszönsz es továbbállsz, nem kelll túlgondolni.

4.) Készülj fel a kudarcra. Erőszakos, édesanyádat szidó, gázsprével fújkodó kattos hülye pcsa ugyan elég ritkán lesz, de nem ennyire drasztikus sikertelenségek viszont annál inkább. Még egy jobb külsejű fiú sem tetszik minden lánynak, még ugy se ha megfelelő stilusban kezdeményez. Tudatosítsd magadban előre, hogy a kudarc nem neked szól, te ettől nem leszel kevesebb, egyszerűen nem jöhetsz be mindenkinek, ahogy a helyzet is mutatja. Sőt, több leszel attól hogy megpróbáltad, ez adjon önbizalmat.

5.) Ha ez segít és ad neked magabiztosságot, akkor legyenek "tartalékaid". Vagyis előre gondold át hogy mit fogsz mondani, és legyenek tartalék temáid.

Sok sikert!

2019. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!