Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nekem tetsző lány nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nekem tetsző lány nagyon zavarban van, amikor közeledni próbálok felé, mit tegyek? Hogyan tudnám oldani kicsit? Facebookon ráírni jó ötlet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen jobb egy laza facebookos indítással kezdeni a szerényebb lányoknál, mint egyből letámadni őket élőben vagy viccelődni velük.

Aztán ha már elindult a beszélgetés ezt vidd pár napig, ha egy suliba jártok köszöngess rá (szóval így "adagold" be neki szépen magad :D) Ha ez is megy 1-2 hete, akkor teremts olyan szituációkat, amiben eltudtok kezdeni élőben beszélgetni. Például a büfében áll a sorban és odamész mögé, megkérdezed mit vesz stb.. Vagy "otthon felejted" a tolltartód és írsz neki, hogy nem-e tudna neked adni egy tollat és kihívod az osztálya elé, majd véletlenül elfelejted nap végén vissza adni és másnapra megint lesz egy ürügy a találkozásra. Lehet kicsit furcsállni fogja, hogy miért nem az osztálytársaidtól kérsz, de hát ez van :D Találj ki valamit. Be creative.

Ja és ne bámuld szerintem folyton. Az amúgy is zavaró tud lenni, pláne ha valaki nagyon zavarban tud lenni. Annó 15 évesen én is ilyen lány voltam és folyton égett az arcom, ha bámultak. Szemezni meg abszolút képtelen voltam, alig mertem belenézni a srác szemébe, aki tetszett, nem hogy még szemkontaktust is tartani vele :D Lehet ez nála is felejtős. Remélem tudsz ebből hasznosítani valamit, abszolút magamból indultam ki. Velem ezt már végig csinálták egyszer, innen tudom, hogy hatékony :) 19/L

2017. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!