Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány a suliba aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliba aki tetszik de nem tudom hogy hogyan menjek oda hozzá. Kicsit felénk is vagyok. De amikor látom mindíg barátnőivel van. Ő nen ismer engem. Én se nagyon ismerem őt. Hogyan menjek oda és mikor? 16/F

Figyelt kérdés
Annyit tudok róla hogy hol lakik,meg nyilvan a nevét. De kedvesnek tűnik.

2019. okt. 13. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én is félénk vagyok
2019. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


Légy őszinte és nyitott. Szedd össze a bátorságod (ne parázd túl menni fog, csak nyerhetsz vele!:) ) és menj oda hozzá amikor egyedül van. Nem kell semmi túlcicomázott, túlgondolt fűzős szöveg, köszönj neki és egyszerűen kérdezd meg, hogy meghívhatod-e egy sütire valamikor, vagy van-e kedve egy kicsit beszélgetni/sétálgatni suli után, ilyesmi. Ha igazán le akarod nyűgözni akkor esetleg kezdheted úgy hogy szia, nagyon szép vagy. És utána a többi.


Szerintem igent fog mondani! Legalábbis ha valaki hozzám ilyen őszintén és kedvesen odajönne, biztos hogy igent mondanék. Miért is ne? Ha már volt ennyi bátorsága a srácnak egy esély igazán kijár neki. És szerintem ezt a legtöbben így gondoljuk.


Ha esetleg nemleges választ kapnál, akkor sem veszthetsz semmit, mert megpróbáltad és biztos hogy nagyot nőttél a szemében, hogy személyesen odamertél hozzá menni.


Annyira jó amúgy hogy személyesen szeretnél odamenni hozzá, nem pedig neten írogatni neki. Ez különleges nagyon a mai világban. Hajrá!:))

2019. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előzö válaszoló vagyok.


Bocsi, elsiklottam afelett, hogy általában nincs egyedül. Ha tényleg nem látod egyedül soha, akkor menj oda amikor a barátnőivel van (ne akkor amikor nagyban nevetnek valamin, vagy látod hogy nagyon belemerülnek valamibe) hanem amikor egy lazább pillanatot látsz. Köszönj nekik, majd fordulj a szerencsés lányhoz, és kérdezd meg hogy kérdezhetsz-e valamit. Ha rendesek a barátnői akkor arrébb mennek, hogy tudjatok ketten beszélni. Ha nem, akkor hangsúlyozd, hogy négyszemközt. Persze azért ne ilyen creepy hangsúllyal. Xd Légy laza és mosolyogj sokat.

2019. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!