Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecske1205205 kérdése:

Hogyan mondjam meg egy lánynak ha nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron ismertem meg, de alig beszéltünk egymással azóta. Nem járunk egy osztályba, mert egy évvel fiatalabb. Nem tudom, hogy hogyan szólítsam meg.

Ráadásul közeledik a valentin nap, akkor tervezném neki elmondani de nem tudom, hogy hogyan tegyem, mivel alig ismerem.

KÉRLEK SEGÍTSETEK!



2019. febr. 10. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tuti hogy nem azt csinálnám, hogy egyből megmondanám neki. Köszönj neki először, beszélgessetek, hívd el valahova, többször is. Az egyiken pedig mondd meg neki hogy többet szeretnél aztán Happy end.
2019. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 nek igaza van, hallgass rá 🙂
2019. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!