Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok megfelelő párt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok megfelelő párt?

Figyelt kérdés

Igazából ez költői kérdés, mert erre úgysem tudja senki a választ... Valójában nem is ez a lényeg, csak talán jobban fogom érezni magam ha ezeket leírom, de szívesen olvasnám a tanácsaitokat.


23 éves vagyok. 18 éves korom óta nem volt tartós kapcsolatom, pedig nagyon vágyom rá. Előtte 3.5 évig volt egy gyönyörű barátnőm, de sajnos azóta sem találtam meg azt a lányt akinek én is tetszenék es ő is nekem. Rengeteg szép lányt ismerek, de egyik sem érdeklődik irántam es sajnos én olyan vagyok, hogy nem igazán tudok hosszasan beszélgetni egy olyan lánnyal aki tetszik nekem, mindig ellaposodik a beszélgetés.

Nem hiszek abban, hogy megtetszhetrk valakinek, ha napokon át beszélünk a semmiről, szóval én ilyen szerelem első látásra típusnak érzem magam, de lehet hogy ez hiba.(?)

Talán az is gond, hogy elég nagy elvárásokat támasztok a leendőmmel szemben?

Fontos, hogy intelligens legyen és szép bár a szépség szubjektiv dolog, de úgy gondolom minden lány, aki eddig tetszett átlagon felüli.


Sok barátom van, fiúk-lányok egyaránt. Állítólag jóképű vagyok, mondhatni sikeres, havonta ~1-1.4millio kozott keresek. A rendes munkahelyem mellett van egy vállalkozásom, de ezeket sosem említem ismerkedésnél.


Olyan lányra vágyom aki hozzám hasonló, vannak tervei, tesz a jovőjéért


Talán anyagiasabbnak kellene lennem, fényűzőbbnek?

Akkor viszont biztos vagyok benne hogy az összes golddigger megtalálna.

Sosem vágok fel a vagyonommal, de azért vannak menő ruháim, szép autó stb...

A 3-4 közeli barátomon kívül más nem tudja mennyit keresek.

A vállalkozásomról sokan tudják, hogy az enyém, mert egy elég nagy városban van vidéken és forgalmas helyen. Szerintem ez egy menő dolog, mégsem érdeklődnek irántam a lányok. Illetve ez teljesen nem igaz, de leginkább csak olyanok akik számomra érdektelenek, vagy van baràtjuk esetleg gyerekük, vsgy köztudottan ri**ncok.


Bocsánat, ha kicsit összevissza, értelmetlen, hibás, és rosszul rendezett a szöveg, de több részletből ollóztam össze és ilyen későn nincs már erőm javítgatni.


Elnézést ha nagyképünek hangzik az irásom, nem állt szándékomban hogy olyan legyen.


Összefoglalva mi a véleményetek?


Előre is köszi a választ, és hogy ennyit olvastál.



2019. okt. 15. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, nincsen igazából veled baj, talán nem is a szerelem első látásra amiről beszélsz, hanem inkább egy ember kisugárzása, aurája az ami vagy megfog vagy nem. Ha találsz egy lány aki igazán szeret, nem fog a pénzeddel, meg fényűzéssel foglalkozni csak is veled. Legalábbis én magamból kiindulva írtam ezeket. Remélem tudtam segíteni.
2019. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha az 1-1,4 havi milliót elmondod az első randin, biztosan meg fogsz tetszeni annak a lánynak, aki neked is tetszik.
2019. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj sincsen veled, amiért ne találhatnád meg az igazit. Talán csak annyi jó tanácsot lehetne adni, hogy ne rögtön az első pillanatban döntsd el, hogy szerelmes leszel-e a jövőben egy adott lányba vagy sem. Sok olyan fiatal nő, lány van, akik nem átlagon felülien szépek(természetesen szubjektíven nézve) csak simán szépek vagy csinosak, de ők gyakran szerényebbek is és az intelligencia is gyakrabban a vele járójuk, mint az utlra hiper szuper gyönyörű lányoknak. Azt viszont én sem ajánlom, hogy áruld el a fizetésedet. A mai fiatal lányok nagy aránya már anyagias és csak a saját jólétére koncentrál, amiért valójában bármire képes lenne, akár egy egész életen át való hazugságba is bele menne csak a pènzért cserébe. Természetesen itt is erősíti a kivétel a szabályt, így nem minden lány ilyen. A leírásodnak megfelelő lányt már igen nehéz találnj véleményem szerint, hiszen oly sok fiatal tucat már minden személyiség és ambició nélkül. Sajnos ebben a korban mozgom. A 20-as éveikben járó nők sem kívételek már túlzottan. De mindig felüdülés, ha találkozunk egy kivétellel. Szóval úgy gondolom veled tényleg nincs egyáltalán semmi baj. Tudom, hogy most nagyon magányosnak érezheted magadat, de mindenek az a titka, hogy tartsd nyitva a szemedet. Figyeld meg jól a környezetedet és mindig járj nyitott szemmel, nem tudhatod mikor fut beléd az igazi. Valamint legyél pozitív. Ha a kisugárzásodból is áradni fog ez a potitivítás az hidd el sok lányt fog vonzani. Ezen kívül mosolyogj sokat, mert valójában mindenki sokkal jobban nèz ki, ha mosolyog. Ne add fel a reményt és fel a fejjel! :) Remélem tudtam egy ici picit segíteni neked! :)

U.i.:Jól tetted, hogy ki írtad magadból az érzéseidet. Ez segít oldani a stresszt és a szorongást is, amit ez a probléma most okoz.

2019. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát passz, napi szinten vannak párkeresési nehézségekkel küzdőknek kérdései ezen az oldalon. Nyilván milliárdnyit elolvastam mert nincs életem és reménykesem, hogy megtalálom a megoldást a problémámra, de semmi, méghogy a lányoknak könnyebb, na persze...

Most írnám sablonossan, hogy menj oda ahoz aki szimpi, de gondolom ezzel a válasszal nem vagy előrébb.

2019. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát egy csónakban evezünk, kivéve a pénzt.

Szerintem ha olyan helyekre jársz ahol szeretsz is lenni, előbb utóbb megtalálod.

Néha nem várt helyeken és helyzetekben találod a nagy ô-t.

2019. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!