Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk / lányok nektek is ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / lányok nektek is ilyen nehéz a megfelelő párt megtalálni?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem elsősorban nem is az ismerkedéssel van a gondom, hanem azzal, hogy rettentő nehezen találok olyan lányt akivel szívesen ismerkednék.

Eddig annyira nem is zavart, de már 17 éves vagyok, lassan ideje lenne már egy normális lányt találnom.

Az egész iskolába nincs egy olyan lány aki igazán tetszene.

Facebookon nézegelődtem, mostanában, de hiába, egyszerűen nem bírok egy számomra megfelelő lányt találni.

Pedig nincs olyan hatalmas igényem szerintem, egy magas barna hajú lány lenne az ideális számomra, de ha valaki eddig rendben van akkor vagy az arccal, vagy belsővel van gond.

Csak nekem vannak ilyen gondjaim?


2016. júl. 27. 22:17
1 2
 1/11 eznemlényeges ***** válasza:

Én nem keresek lányt :D elvagyok a magam hülyeségében :DD

Ha hüyle vagy sosem vagy egyedül xDD

2016. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, kérdező. :)

Ezért is adtam fel a keresést.. Ha van olyan csaj, aki nekem kell/akinek én kellek, előbb-utóbb megtaláljuk egymást, ha nem, még akkor is ott vannak a könnyűvérű kristályos csajok a sulinkból, akiket egy-egy éjszakára egy kis pia után nem nehéz megkapni..


16/F

2016. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Jól prédikál az 1-es.


De most megyek ,teadélutánom van Mr.Fennec-el .

Ui: Ő az én képzeletbeli barátom :3.

2016. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 eznemlényeges ***** válasza:
93%
Jó teázást barátom, s kérem adja át hogy üdvözlöm az urat :DDDD
2016. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Bár nekem lehet, hogy kicsit magasak az elvárásaim:/

De csak azokat várom el, amit én is adok. Az én fiú megfelelőmet keresem konkrétan.

2016. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha úgy nézzük én is így vagyok vele, csak fordítva, a lány megfelelőmet keresem.
2016. júl. 27. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
talán le kellene venni a preteciókból, nem?!
2016. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Hasonlokepp vagyok. Hiaba jovok be 10 fiunak,nekem a 11.kellene. Amugy vegre valakinek tetszenek a magasabb lanyok is,jo ezt hallani.:)

16 (magas,de szoke)L

2016. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem túl nagyok az elvárásaim, úgy, hogy nincs mire. Ez van, szűzen fogok meghalni. Nem vagyok valami helyes, az elvárásaim meg az egekben vannak...
2016. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy látszik legalább ezzel nem vagyok egyedül.. :D Hónapok óta nem beszéltem egy normális sráccal, pedig nekem még az elvárásaim is teljesen alap dolgok. Na jó, mit hazudjak, egyáltalán nem azok >< De csak azt várom el amit nyújtani tudok, szóval nincs más választásom mint várni arra az egyre..


Egyébként tudom hogy ez nem ennyire egyszerű, de mennyivel jobb lenne már ha a hozzánk hasonló emberek megtalálnák egymást :/ Igen, tudom hogy az elvárások akkor sem biztos hogy találkoznának, de egy próbát megérne. ><

2016. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!