Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kreatív szövegekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kreatív szövegekkel lehet ráírni lányokra ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Ismerkedni szeretnék lányokkal, de nem ilyen sablon szövegekkel, mimt pl. a szia mizu.
2019. okt. 28. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne tedd, ha válaszol véged. Utána jöhetsz vissza mondatonként. Inkább várd meg, míg tökösebb leszel.
2019. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szia cica van gazdád mindig beválik
2019. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt inkább kihagyom :D
2019. okt. 30. 11:11
 4/5 Legyenszépnapod! ***** válasza:

Valami olyannal írj rájuk, ami mentén el lehet kezdeni beszélgetni, esetleg azzal kapcsolatban, hogy miért írtál rá, ha tudsz valamit amit meg tudsz dicsérni az szerintem nagyon jó, és ne legyél nagyon rövid és ha teheted akkor ne a kinézetét dicsérd hanem valami mást, mondjuk valamit amit elérd az nagyon nagyon ütős szerintem (pl: ha szépen fest és kiteszi a netre,és tetszik amit fest akkor azzal)

Ha meg a kinêzete van csak akkor ne uncsin pl

Szép a szemed meg ilyenek

Hanem valahogy vigyél bele egy kis fantáziát meg humort ,meg ami a legfontosabb hogy legyél őszinte

2019. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Legyenszépnapod! ***** válasza:
Ja meg még az is jó lehet (előző vagyok) hogy ha valamit kérdezel de nem valami uncsit, h mizu hanem valami izgalmasat, amiről kiderül, hogy kreatív vagy
2019. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!