Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet, hogy a szép...

Hogy lehet, hogy a szép lányok nekem társkeresőn, sem akkor ha sablon szöveggel sem akkor ha kreatív, egyedi, figyelemfelkeltő szöveggel kezdek, akkor sem írnak vissza?

Figyelt kérdés
ez mindenkinél így van? Amúgy ha vissza is írnak az esetek 1-2%-ban utána válnak teljesen érdektelenné.

2014. ápr. 28. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Sem nem ezt tudom, de ki persze tudhassa, nagyon.
2014. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában azok ők, soha vissza nem senkinek írnak, akik.
2014. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ha 1-2% az azt jelenti, hogy legalább 50 lány vissza írt, az már nem kevés... :)
2014. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Bocsi ÍRT :D
2014. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem nézel ki olyan jól, mint Brad Pitt. Társkeresőn az a minimum elvárása minden lánynak.
2014. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Allenka válasza:
Gondolom azért mert egyből a külsőd alapján ítélnek meg téged, ami hülyeség, de sok ilyen van, tisztelet a kivételnek .
2014. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszel nekik, ennyi.
2014. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha nem tetszel nekik a fényképed alapján, akkor akármit is írhatsz, nem valószínű, hogy válaszolni fognak.

Ha meg nincs fényképed, akkor meg azért, mert ha ír nekik valaki, akinek van képe és annak alapján szimpatikusnak találják az fog nyerni egy arctalannal szemben.

2014. máj. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én ismerek olyan srácot aki nem jó képeket tesz fel, el van mosódva vagy hülye háttérrel vagy pozícióban van a képeken ezért nem írnak neki, úgyhogy szerintem nézd át a fotóidat, hátha :)
2014. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
itt GYK-n kérdeztem jó pár korombeli fiatal csajt hogy mit szólnak hozzám a képek alapján és 7 és 10 közé tettek mind, tehát annyira nem lehet rossz...
2014. máj. 15. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!