Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Ti olyan fiúnak is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti olyan fiúnak is direkt írtok vissza későn, aki tetszik? (Mert közismert, hogy él ez a stratégia)

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért... igaz, hogy nem vagyok már tini, de aki ezt a "stratégiát" követi, az nálam eleve felejtős. Miért? Mert ha azért tojik rám, mert ennyire nem érdeklem, akkor felesleges erőltetni. Ha pedig azért, mert "taktikázik", nos, hazugságra nem építek kapcsolatot. Márpedig ez is valamilyen szinten hazugság.
2019. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jól mondja az első.
2019. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint netes beszélgetésben is nehezen oldódok fel, szóval azért szoktam később visszaírni mert ötvenszer átfogalmazom, megnézem mindent jól írtam-e vagy nem tudok mit visszaírni, egy sima emojival meg csak nem illik válaszolni. Ha tetszik akkor meg pláne bepánikolok és még többször átnézem amit írtam.
2019. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
2019. okt. 29. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben csináltam, mert akikkel írogattam, ők sem értek rá folyamatosan válaszolgatni ezért kitaláltam, hogy én elfogaltnak fogok tűnni, ha egy kis ideig nem válaszolok. És mivel én elfogalt vagyok így azt gondolhatja rólam hogy nekem van életem.

Most meg már tényleg elfogalalt vagyok és sokszor meg sem kukkantom az üzenetet nehogy valamit más higgyen ha én láttam de nem válaszolok, de amint ráérek akkor vissza is írok.

2019. okt. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert ugye mi az a "keson". Lehet, hogy csak furdik.
2019. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!