Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudathatnám egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudathatnám egy fiúval diszkréten, hogy tetszik nekem? Az lenne a lényeg, hogyha kölcsönös a dolog, akkor egyértelmű legyen neki, viszont ha nem, akkor ne "lepleződjek le". Nem túl intim beszélgetőviszonyban vagyunk.

Figyelt kérdés

2018. dec. 15. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl:Gyere ide, mer mingyart hozzad ba§Zom azt a kurvvva telefont
2018. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán létezik olyan technika, amivel te biztosan megtudd mondani, hogy tetszel e a fiúnak, anélkül, hogy ő megtudná.

Talán az egyetlen az, hogy tokéletes testbeszédolvasóvá válsz. Vagy ha nem is, legalább allan Peasy összes könyvet kiolvasom vagy 5ször.


Egyébként én azt tudom tanácsolni ne félj. NUgodtan szerezz vele, mosolyogj rá. Kit érdekel ha rájön, hogy tetszik neked, de ez nem kolcsonos? Le van tojva. Egy hétig lehet ez megy az osztályba, de utána senkit sem fog érdekelni...

2018. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos ez nagyban attól is függ, mennyire tudja a srác dekódolni a dolgokat. Ha érdekled, kb mindent jelként fog értelmezni. Ha nem érdekled, akkor lebukni sem tudsz nagyon. A fiúknak nagyon nehezen esnek le a dolgok. De tényleg. :D Kivéve, ha elegendő feminin nevelést kaptak... Lényegre térve;


SZEMÉLYES BESZÉLGETÉSEK. Anélkül képtelen leszel feltérképezni a dolgokat. Igen, olvasni kell tudni a testbeszédből. A szemekben mindig lehet látni, hogy tetszel-e a srácnak, egyszerűen megjelenik egyfajta csodálat, meg vmi bárgyúbb mosoly:D Illetve számomra látványos, hogy az extro személyiségek ilyenkor még inkább beindulnak, és lökik a dumát, nagyon le akarnak nyűgözni. :D (Extrovertált - nyitott, beszédes emberek. Ellentéteik az introvertáltak.) Az introvertált személyek inkább csak a közeledben vannak, és ha ügyes vagy, megfigyelheted, hogy bár átlaghoz képest kevesebbet beszélnek, de magukhoz képest többet, és azt ia veled... De ez tapasztalat kérdése:)


Hogy te mit tudsz csinálni; mosolyogsz, cuki vagy, meghallgatod, érdeklődsz, kedves vagy, kérdezel, szóval tartod. Esetleg 1x ajánlhatsz vmi kettes programot magatoknak. Ezt is lehet nem nyomulósan, de vigyázni kell.

Egy extro pasinak ez tok termeszetes, ha haverok vagytok... Főleg ha te is extro vagy. Szóval az félreérthető. De ha annyiea extro akkor valszeg már elhívott téged. :D

Egy intro pasi, ha nem tetszel neki, tuti visszautasít. Ha intro, és tetszel neki, el fogja fogadni az ajánlatot.

2018. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, 21 éves lány (2 nap múlva van a szülinapom! :D)


Bocsi, kicsit zavaros lett, de tökre visszajött a 14-15-16 éves kori szerencsétlenkedéseimnek a hangulata. Visszatekintve annyira vicces! :D Nemrég derült ki, volt egy srác, akibe halálosan szerelmes voltam. Úgy éreztem, kölcsönös. Annyira fiatalok voltunk még 17-18 évesek, hogy bár én már tudtam kezelni, ki tudtam mutatni az érzelmeimet, ő nem. Megijedt, saját magától is, mire meg összeszedte volna magát, én meg már lemondtam róla amolyan "tudod kivel szórakozzál" elvből. Pedig nem szórakozott, csak béna volt :"D Utolsó esélyként szó szerint megkérdeztem tőle, hogy szeretne-e tőlem valamit, de csak nézett maga elé. Nekem akkor totál az jött le ebből, hogy arra is képtelen, hogy megmondja, hogy nem, mekkora bunkó... Pedig csak szimplán fejletlen volt érzelmileg, nem tudta megfogalmazni, hogy szeretne, de fél. Azért hittem, hogy szórakozik, mert jött, keresett, csak nem tett soha semmi nagy lépést.

Aztán találkoztunk hosszú idő után (évek) véletlenül egy társaságban, és azon a bormámoros estén elmesélte, mi történt valójában. Kicsit fogtam a fejem, hogy évekig kerülgettük egymást, pedig mind a ketten ugyanazt éreztük, de akkor nem lennék most a mackósajtommal, aki viszont udvarolt, ahogyan azt illik, és a legviccesebb ember a világon. :3

2018. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 F.Richárd válasza:

Ez nagyon egyszerű. Nem túl intim beszélő viszonyban vagytok vagyis valamennyire érdekled. Próbáld meg megérinteni "karaktereitek típusától" függően beszéd közben megfogod a felkarját, végig simítod az alkarját, vagy rácsapsz a sejhajára egy poén kíséretében de akár hozzá is bújhatsz fázást tettetve.


Egy kicsit lépj ki a komfort zónából.


És figyeld a reakcióit.


Ha mégsem jössz be neki, mint nő akkor visszahúzódóbb lesz.


Ha meg csak nem mert kezdeményezni, kap egy érezhető jelet. Ha ő is megérint vagy kommentálja, hogy te tetted abból már tudni fogod hányadán álltok.


Indulj ki abból, hogy csak félénk főként ha dekoratív csajszi vagy.

2018. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyenjogúság van.

Ti harcoltatok érte: akkor most élvezd is ki az előnyeit.

Léleknyugalommal kezdeményezhetsz nála te is.

2018. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!