Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegyember75 kérdése:

Ha a lány a magasabb?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek tetszem és o is nekem de nekem a lelke tetszik mert o nálam 30-40 cm vel alacsonyabb és ez nagyon nem az esetem és nem tudom mit tegyek,mert tudom hogy nem megszokott hogy a fiú ennyivel kisebb,de most nagyon tehetetlen vagyok :,c

18/L



2019. nov. 19. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokan mondják hogy nem gáz,de én személy szerint nem tudnám elképzelni hogy egy alacsonyabb fiúval járjak .Számlomra kellemetlen ,és szerintem hiába mondják hogy nem az,megvető pillantásokkal nézik az ilyet :c
2019. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ❤️
2019. nov. 19. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:

nem vagy már tini 1 menj át a felnőtt párkapcsolatokba

2 ha tetszik a srác miért idegenektől vársz megerősitést? MI van akkor ha alacsonyabb?

2019. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha én alacsony fiú lennék (Fiúnak fiú vagyok, csak nem alacsony :D) engem eléggé zavarna, hogy a lány ilyen szinten magasabb :c
2019. nov. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni
2019. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fejmagasságban a
2019. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"nem a méret a lényeg" :DDD
2019. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nemaRendőrség ***** válasza:
Az hogy jött össze? Törpe a srác?
2019. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!