Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogy képzelitek el az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy képzelitek el az első csókot és az első pettinget?

Figyelt kérdés
Milyen pasival? Milyen környezetben?
2019. dec. 2. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem elképzelni kell, hanem csinálni.
2019. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Soha, senkivel. Mindenki tartsa meg magának a váladékait.
2019. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettőt olyan helyen, ahol kettesben vagyunk, és kicsi a valószínűsége, hogy megzavar valaki. Az első csókra nincs helyszínötletem, a pettinget valamelyikünk ágyában szeretném. A partner nevét pedig úgy is hiába mondanám, nem ismered.
2019. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Első csók valami meghitt helyen.Éjszaka a szabadban, vagy akár otthon a melegben míg kint esik a hó vagy az eső. Petting inkább ne, senkivel, sehol, soha, nem-nem.
2019. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A crushommal. Nem tudom miért de az első csókot mindig házon kívül képzeltem el de igazából mindegy csak történjen már meg😅😂 a petting meg lehetőleg valamelyikünk szobájában, házibulikon meg random helyeken max tapizás, semmi több
2019. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első csók legyen valami szép délutánon, egy séta után, valami hídon vagy egy folyó partján... Petting még ne.
2020. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csók: Legyen random. Hiába mondanám azt, hogy egy lovaskocsikázás után a naplementében a tengernél vagy a Balaton-parton, nemhiszem hogy így fog megtörténni.

Az emberem fix.

Petting🤔🤔 valahogy az intim együttléteket mindig úgy képzeltem hogy nála, mert nálam nem okés, VISZONT ő koleszos. Úgyhogy szerintem ezt egyelőre hanyagolom. Meg nem hiszem h készen állok rá, szval...

2020. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!