Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyennek képzelitek el az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyennek képzelitek el az első alkalmat? Csók és több egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés

Alakulóban vagyok egy lánnyal akinek még nem volt barátja, értelemszerűen nem volt még senkivel és nem is csókolózott. Emlékszem, hogy nekem az első alkalom borzasztó volt a csaj úgy a mandulámnak esett, meg se tudtam utána szólalni... Nem akarom, hogy benne is negatív dologként maradjon meg, és mivel még nem voltam tapasztalatlan lánnyal ezért jól jönne egy-két tanács. Akár olyantól aki volt már hasonló helyzetben, akár olyantól aki nem volt még túl az elsőn. Legalább megismerném az "elvárásokat" :D

Lepedő gyűrés témában szintén, bár ez még annyira nem aktuális. (Ez se volt valami no1 nálam :/ )

Mindent meg szeretnék tenni azért, hogy tökéletes legyen neki, és ezek az alkalmak csak róla szóljanak.

Lány, fiú, kutya, macska, mindenki véleménye érdekel. (Lehetőleg korral)

Kösziii:)


2017. júl. 10. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Pont tegnap adtam meg egy csajnak élete első csókját. Már régebb óta látszott rajta, hogy meg akar csókolni, de valamiért (nem tudom miért) vártam. Második randin moziban voltunk és miután véget ért a film megcsókoltam, de nem meglepetésből! Utána sétánál megint megcsókoltam és búcsúzáskor már ő csókolt meg. Mielött felszált volna a hévre megkérdeztem, hogy csókolozott-e már (tudtam, hogy még nem). Azt válaszolta, hogy nem és utána megjegyeztem, hogy milyen jól csókol. A lényeg a pozitiv megerősítés!
2017. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hu hát nekem az első csókom elég pocsékra sikeredett. Buliban történt ,egy idegen sráccal ,részegen ,aki nem is jött be és nem is csinálta jól. Szégyenlem ,nem így akartam ,valaki olyannal akit szeretek de ezen már nem tudok változtatni.

Addig volt ideális első csók elképzelésem ,mostmár nem tudnék egy konkrét tökéletes első csók képet lefesteni.

Csak szimplán annyi ,hogy valaki olyannal akiben megbízom ,aki iránt érzek is valamit. Legyen kedves ,ne hozzon zavarba kínos kérdésekkel. Engem spec feszélyezne ha megkérdezné a srác hogy csókolóztam-e már. Legyen romantikus pillanat.

Szűz vagyok és még sosem kerültem olyan helyzetbe senkivel. Arról meg csak annyit hogy nyugodt körülmények között (tehát lehetőleg akkor ha rajtunk kívül nincs otthon senki). Szintén fontos a bizalom ,hogy a másik türelnes legyen és oldja az esetleges feszültséget.

Nagyjából ennyi:)

17/L

2017. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első csókom este volt, aminek örültem mert minden ilyesmi hangulatosabb este. Szivatott a fiú, hogy mért nem adok neki puszit a szájára és ezért mindig szájonpuszilt aztán végül megcsókolt és nagyon jó volt. Szerintem a lényeg hogy magabiztosan csináld. Én személy szerint nem akartam h megkérdezze hogy megcsókolhat e mint sok romantikus filmben, örültem hogy magától csinálta rádásul így. (Tegyük hozzá hogy barátságból indult) legyél gyengéd és ne legyél gyors nem jó ha a lány arra komcentrál h tudja tartani veled a tempót. Szépen lassan ;) sok sikert
2017. júl. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3as vagyok lemaradt hogy 18L
2017. júl. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!