Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzek így? Mit is érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Mit is érzek valójában?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki iránt fél éve nem tudom kifigurázni, hogy mit érzek. Tudom, hogy tetszek neki, randiztunk is egyszer, de inkább megkértem, hogy maradjunk barátok, mert nem voltam biztos az érzéseimben.

Szóval ő hihetetlenül cuki, rendes, arcra nagyon helyes, csak alkatra nem az ideálom. S tudom, nincs tökéletes ember, én sem vagyok az, csak aggaszt, hogy nem vonzódom hozzá. Mármint megcsókolnám, de valahogy többet nem tudok elképzelni vele. Az is igaz, hogy évek óta szeretnék kapcsolatot, de sosem jött össze. Lehet csak azért ragaszkodom, mert magányos vagyok? Ha szeretünk valakit, úgy tetszik, ahogy van. Szerelmes tehát biztosan nem vagyok.

Mostanában viszont egyre inkább érdekel, hogy van, mivel tölti az idejét, mosolyodok, ha rá gondolok.. tehát ilyen kis apróságok is számítanak már, ami azelőtt nem számított. Sokat nem beszéltünk, az igaz. Lehet, ha jobban megismerném, egyértelműbbé válna a dolog? Nem akarom hülyíteni őt sem, nem érdemli meg. Mit tegyek?

17/L



2019. dec. 4. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács, először nyelvtanilag, a kifigurázni nem azt jelenti, mint angolban a figure out. Vigyázz ezzel a tükörfordítással, mert könnyen nem azt jelentheti a szó magyarul, mint angolul. És akkor ha ezen végre túllendültünk, akkor a teljesség igénye nélkül megemlíteném azt a lehetőséget, amit én a legjobbnak tartok, próbálj vele először csak összebarátkozni.
2019. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm a válaszod, és hogy felhívtad erre a figyelmem. Elég régóta használom ezt a kifejezést, bele sem gondoltam, hogy mást jelenthet.

A kérdésemre visszatérve, megpróbálok jobban összebarátkozni vele, csak nehéz lesz, nem szeretném, ha félreértene, nem szeretném, hogy reményt adjak olyanra, amiből lehet, hogy semmi sem lesz.

2019. dec. 4. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!