Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érjem el, hogy felfigyelj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, de sosem beszéltünk még.Egy barátnőm szokta emlegetni, mert haverok, de nem merem elmondani neki, hogy tetszik, mert egyszer félválról azt mondta,szerinte nem illünk össze.Fogalmam sincs mièrt mondta, (mielőtt erre gondoltok van barátja, és boldog vele nem emiatt.)Azt tudom, hogy ez a srác udvarolt egy lànynak, rózsával stb. de a lány átnézett rajta.Ebből csak arra következtetek, hogy tud kezdeményezni annàl, aki érdekli.Mikor elsétàltam a sràc mellett bejelölt engem ismerősnek, de csak ennyi.Nem fog írni szerintem.Nekem évekkel ez előtt tetszett egy fiú, be is jelöltem meg írtam neki, oda is mentem hozzá az iskolában de elég degradálóan viselkedett, flegma volt, és elèg barátzónás becenevet adott.Azóta nem akarom magam így mégegyszer leégetni, szóval nem kezdeményeznèk.

2019. dec. 18. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor maradnak az ovis eszközök. Lájkolod a képeit, ha esetleg rád néz, a baátnőd fülébe súgsz valamit, és nevetgélsz, ilyesmik.
2019. dec. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mered elmondani akkor nem fog rád felfigyelni. Ha valamit el akarsz érni tenni kell érte.
2019. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el neki köszöngetni, legyél sokat arra amerre ő van illetve próbáld vele felvenni a szemkontaktust. Ezek általában működni szoktak.
2019. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!