Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiú, akinek az apja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú, akinek az apja nem vagy alig volt benne a nevelésében, az nagyobb eséllyel lesz incel?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
magyarázza el valaki, mi az az incel, mert kikúrt buta vagyok ehhez. Köszönöm!
2019. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

20 éves fiú vagyok, apám él, de születésem előtt lelépett azóta soha nem keresett még interneten sem. Soha életemben nem láttam, ennek köszönhetően semmilyen részét nem vette ki a nevelésemből. 16 évesen jöttem össze első barátnőmmel amely kapcsolat 2 évig tartott, illetve most is van kapcsolatom ami 4 hónapos és heti 3-4x is szexelünk, vonzódom iránta, kívánom őt, egyszerűen tombol bennem a tesztoszteron.

A válasz egyértelműen az, hogy semmi köze ahhoz, hogy nevel e az apád vagy se, ugyanis a férfiasságod a hormonoknak köszönhető.

2019. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Jó nagy butaság ez a kérdés.

Nyilván jó, vagy jobb, ha egy srác lát apai mintát, de nem függ össze.

2019. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
#1: Valami debil kitalálta, hogy az életképtelen aggszüzeket hívjuk most így. Mert ezzel most rohadt menő dobálózni. Meg felettébb trendi, amikor az ember magyarul már lassan nem is ért.
2019. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem inkább akkor lesz, ha a szülők, vagy bármelyik szülő, ez általában az anya, pátyolgatják és nem hagyják érvényesülni, felnőni, mert hogy az az ő kisfiuk.
2019. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szilárd47 válasza:
Szóval: mi az az incel?
2019. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Incel jelentése:

[link]

2019. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!