Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem kellek a csajoknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a csajoknak, mert noob vagyok? Több lenn

Figyelt kérdés

Előbb mentem egy League of Legends meccset, elfeedeltem az egészet aztán vesztettünk, pedig igyekeztem. Utánna egy Overwatch rankedet, ahol 3 perc alatt kikaptunk, főleg miattam...

Nem tudok már mit tenni, sztem egyedül fogok maradni így...



2020. jan. 2. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Miért terjednek az ilyen hülye kifejezések a fiatalok között, mint a noob meg az incel meg a társai? Mire jó ez?
2020. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Magic ***** válasza:
70%
#1 Hagyd, troll....
2020. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
35%

#2 Lehet hogy nem troll!

Csak simán lehet hülye is..

2020. jan. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért nem kellesz nekünk, így van. Amíg nem vagy minden LoL hőssel hetes szintű és nincs Ow-ben mindenkire arany fegyvered, rád sem fogunk nézni.

18L

2020. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó: akk sose lesz nőm... :(((
2020. jan. 5. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát te hót abnormális vagy.
2020. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát amúgy ha troll ha nem , igaza van. Így sose lesz nője... Játékokkal játszol ismerkedés helyett és még béna is vagy benne :D szerintem találj más hobbit magadnak és/vagy regisztrálj egy társkeresőre hátha. Végülis ott csak olyan csajok vannak akik szintén szeretnének ismerkedni. Gg noob:D
2020. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!