Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tetszenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszenek a csajoknak a pilóták? Ezt azért kérdezem mert 20 éves vagyok, kint élek Hamburgban, és ennyi idősen már egy Airbus A350-es kapitánya vagyok.

Figyelt kérdés
Nem todom hogy érdemes-e elmondani ezt. Mivel itthon vagyok egy ideig és én örülnék ha magyar lenne a párom.

#barátnő #mit mondjak el
2017. júl. 28. 15:29
1 2
 1/12 DollarDog ***** válasza:
Szerintem ne hozakodj elő ezzel mert akkor csak nagyképünek fog nézni a csaj! Egyszerüen csak add magadat! Az sokkalta többet ér mint hogy pilóta vagy! Nekem lassan meg meg lesz a jogsim akkor ugy menjek csajozni hogy felragasztom a homlokomra és -Figyeld nekem már van jogsim chh-?
2017. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És a Nimbus 2000 es hol van?
2017. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen nem lehetsz kapitány te idióta....

Kicsit olvass utána te Bu-zi,

15&16 éves csajok talán elhiszik de ennyi ...

2017. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a denevér is beadja egy egérnek, hogy ő pilóta, és talán el is hiszi neki:D
2017. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább csak szeretnél az lenni:) oké hogy nyári szünet van de jó lenne ha értelmes módon foglalnad le magad
2017. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Németországban kicsit mások a szabályok, csöndesen jegyzem meg....Ott a másodpilótát is kapitánynak hívják, az igazi kapitány pedig a ,,nagy" kapitány,szóval lehetséges...aki nem néz utána a német szabájoknak, az ne sértegessen. Elismerem abban hibás vagyok, hogy nem fogalmaztam meg rendesen a kérdést.

És még hozzátenném:

Mondat közben nem írunk nagy betűvel.

Szóval ne írj sértő kifejezéseket hülyén.

2017. júl. 28. 16:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csöndesen jegyzem meg: SzabáLYoknak, ha már így javítgatunk.
2017. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a GTA 5-ben esetleg mások a szabályok :D
2017. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, egy pilóta iszonyú okos és művelt (mindenből ötösre érettségiznek) de ilyen helyesírási hibával...

Egyébként, hogy lehet az, hogy már 20 évesen ott vagy a pilótafülkébe? Ennyi idő alatt már gyakorlathoz jutottál a suliba?

2017. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

itt van hogy miknek kell megfelelni, hogy az ember ATP (airline transport pilot - a legmagasabb elerheto fokotzat) legyen.

Ilyen mentalitassal es helyesirassal kizartnak tartom, hogy a kerdezo ezt mind teljesitette:

[link]

2017. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!