Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Tehát , megpróbálom rövidre fogni.

Nemrégiben a Tinderen ( igen tudom, jól kezdődiK) megismertem egy lányt. Minden jól ment, találkoztunk, nagyon jól éreztük magunkat mind a ketten, ezt ő többször is kijelentette, mondta , hogy még mindenképpen legyen több ilyen. Elköszöntünk egymástól, egyből írt , hogy mikor találkozunk újra, és hogy iszonyatosan jól érezte magát velem. Eltelt 2 nap, közben beszélgettünk, de már valami kicsit furcsa volt az írásmódjából kiindulva, de vissza-vissza írogatott. Aztán eltelt 1 nap , hogy nem írt. Ráírtam , hogy minden okés-e, majd jött is egyből a válasz , hogy persze, csak pihen. (hát okés) majd rákérdeztem , hogy még mindig van-e kedve találkozni, erre jött a persze, nagyon szeretne. 2 nap ismét eltelt, sehol nem kapok semmilye választ, magamban nem szeretnék beszélgetni, ezért nem írogatok neki egyfolytában, válasz nélkül. Szerintetek ilyenkor mi játszódik le a fejében? ha nem szeretne semmit, simán elmondhatná, és le lenne zárva a téma. De ezt így sajnos nem tudom hova tenni, és elég rosszul érzem magam emiatt az egész miatt, mert én nagyon megkedveltem őt..



2020. jan. 5. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de csak pár napja találkoztatok először. Ne várj csodát. Várj. Légy türelmes. Ráértek, nem? :)
2020. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, valahol igazad van, de teljesen.

Csak nemtudom.. Igazából legalább annyi ,hogy ha már megismerek valakit, és tényleg szimpatikus, akkor legalább annyi, hogy érdeklődök iránta.


De ez csak az én véleményem persze

2020. jan. 6. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Abbol, amit elmondtal, elegge az jon le, hogy tetszettel neki a randin. Irj ra, mondj egy konkret idopontot, hogy jo-e neki. Az, hogy valamikor talalkozzatok, soha nem jo felvetes, mindig konkret idopont kell. Hidd el. Ha azt mondja, hogy akkor nem jo (barmivel is indokolja), akkor par nappal kesobb ujra ajanlj fel egy idopontot. Ha erre is nemet mond valamilyen indokkal, es egyik esetben sem ajanl fel mas alkalmat, akkor mondj le rola.

Sok sikert, remelem, minden jol megy majd!

2020. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat, rendesek vagytok! :)


Igazából most napok óta sehol nem nyitja meg amit írok, viszont nem sűrűn van fent sehol sem.


Az utolsó dolgokból amit mondott, nekem is az jön le, hogy én is tetszettem neki.


Igazából tényleg lehet, hogy elfoglalt mostanában, vagy valami ilyesmi, de mindenképpen megpróbálok vele kapcsolatba lépni valahol:)

2020. jan. 7. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

velem nagyon sok hasonló van.. és én is olyan vagyok mint te "kérdező" hogy érdeklődök a lány iránt , a megfelelő mértékig persze.. de annyira utálom amikor nem ír , ill nem válaszol az illető.. volt egy barátnőm, és az elején minden szuper, pár nappal később már óránként írt.. ami szokatlan volt.. ezt azzal indokolta hogy "karácsony van.. ott a család stb.. " leírtam neki hogy ne nézz már hülyének.. nem hiszem el hogy arra van időd hogy megnézd --> de válaszolni ne tudj rá.. meg képzeld én is a családommal voltam.. de annyi időm mindig volt hogy írjak annak akivel "együtt vagyok" pár napig ment ez a cirkusz, azóta se ír XD.. és a telefont sose vette fel.. érdekes.. mindegy bonyolult..

visszatérve hozzád..: mond meg neki hogy ha ezt így gondolja tovább akkor felejtsen el mert te nem fogsz utána futni, mivel magadban nem tudsz beszélgetni, és ha megunt akkor mondja meg a szemedbe és ne hülyítsen <3 További szép estét 18/F

2020. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso valaszolo az elo pelda arra, amit needynek hivnak. Es nem akarod kovetni a tanacsat, no offense, senkit nem akarok megbantani. De az en modszerem (masodik valaszolo vagyok) garantaltan bevalik. A harmasenak pedig csak egyfele vegkimenetele van, es az az, hogy felduhited magad, eltantoritod a lanyt es nyilvan nemet fog mondani.
2020. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!