Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen fiú a lányok hányad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Ilyen fiú a lányok hányad részének jön be?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindig van akinek tetszik az ilyen meg olyan stílus/életmód, de ettől függetlenül kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mennyire elvetemült vagyok :D

Szóval magamról:

- 1 hét múlva leszek 20 éves

- hosszú hajat tervezek növeszteni

- nem ünneplek semmilyen ünnepet (úgy vélem nincs sok értelme egy napra/napokra lekorlátozni az ajándékozást meg a szeretetet meg a satöbbit)

- egyedül élek

- 180 cm magas vagyok kb 75 kilóval

- melegítőkben megyek mindenhova (farmerem gyakorlatilag csak egy van, az is ünnepi alkalmakra)

- nem járok bulikba. nem bírom a sok ismeretlen embert (a Spar-ban is max 10-15 percet bírok ki. Utánna olyan érzés fog el mintha valaki a foghúzására várna a fogorvosnál. Kicsit pánikszerű jelenség.)

- szeretek zenét hallgatni. Főleg nightcore-t és egyéb remixeket.

- nagy számítógépes vagyok. (Mármint nem gamer [bár játszani is szoktam néha] hanem inkább a számítógép működése és a hardverek. A szakmám is hasonló ehhez.)

- ezen kívül szoktam fotózni

- szeretek kijárni a mezőre nézni a naplementét (bár ez mostanában kicsit hanyagolva van a hideg miatt meg a hegyek miatt mert túlestem egy költözésen [amit a hátam közepére sem kívántam] és tolna megyéből felköltöztem Komázom-Esztergom megyébe. Vagyis hát nem Komázom, de ez van :D)

- ja és nem nézek TV-t (bár van egy 4K-s TV-m ami a költözésből hátramaradt, de be sincs kötve. Csak áram alatt van aztán áll a polc tetjén. Csak internetcsomagom van itthon előfizetve.)


Hát nagyából ennyi rólam. Furcsa egy szerzet vagyok tudom :D

Egyébként valamennyire hajlandó vagyok ezekből engedni, de csak amíg a komfortérzetem megmarad. Boltba például elmegyek simán csak lerontja a napomat az ott töltött idegeskedés.

Nagy ismeretlen fős buliba semmilyen áron sem vagyok hajlandó elmenni. Vagyis semmilyen olyan helyet ahol több ember van.



2020. jan. 7. 20:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Világi matematikai számításokat végezve arra jutottam, hogy a te fajtád a lányok 1/12977 részének jön be.
2020. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Stark2000 ***** válasza:
100%
Személy szerint nem tudnám elképzelni veled az életemet, ugyanis én eléggé a sportnak élek, hétvégén pedig elő elő fordul egy egy buli, mondjuk úgy havonta 1x, nem igazán szeretek otthon ülni. A tömeget pedig én is rühellem, de inkább csak abban az esetben, hogyha buszon vagyok zsúfoltságig. Egyébként meg szeretek új embereket megismerni. :D
2020. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kielégítő választ.

Tehát ezek szerint nagyjából 13000 lányból 1 van aki hajlandó lenne velem egyáltalán szóbaállni :D

Felettébb megnyugtató.

2020. jan. 7. 20:56
 4/12 Stark2000 ***** válasza:
100%
Áh jesus, valamiért azt hittem lányként írod. Tekintsd semmisnek a válaszomat, ugyanis félre értelmeztem. Ne haragudj xDd
2020. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 igen ez egy átlag ember. Sportolni még én sem sportolok semmit, de lehet lassan rá fogok vetemedni valami mozgásra mert szűkségessé válik.
2020. jan. 7. 20:57
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekemnem jössz be. Kezdjük azzal, hogy az aki állandóan melegítőbe jár, az a szememben egy igénytelen ember. Nekem is van edzőruhám, melegítőm, de azt csakis akkor viselem ha sportolok.

Nem ünnepelsz semmi ünnepet. Ez is szánalmas. Én sem ünneplem a valentin napot, de borzalmasan zavarna, ha karácsonykor nincs karácsonyfa, nincs karácsonyi hangulat. Zavarna, ha születésnapomon, névnapomon nem köszöntene fel. Nem kell dárga ajándék, de egy kedves gesztus, hogy tudjam gondolt rám minden lánynak jól esik.

Én sosem jönnék össze egy olyan emberrel aki ennyire kizárja magát a világból. Unalmas egy srác lehetsz..Szürke, unalmas..

20/N

2020. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nekem sem ,,jössz be,,. (Bocsi.) De talán egy introvertáltabb lánynak lehet. (Én sokszor kifejezetten igénylem, hogy emberek közt legyek, ilyenkor megesik néha, hogy csak úgy elmegyek boltba. 😅😂)

((Mellesleg az ünnepekből sem engednél semmit? 😬))

19L

2020. jan. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De abból azért engednék. Csak én személy szerint sok értelmét nem látom.
2020. jan. 8. 09:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

jajj barátom, ha kell barátnő, akkor első sorban keress fel egy orvost hogy segítsen neked.. nem bírsz emberek között lenni? nem szeretsz buliba járni stb.. figyelj már .. EGY 1 DB!! életed van. azzal akarod eltölteni azt a kb 80 "átlag " évedet hogy fogod magad tanulmányozod a gépeket és csak a naplementét nézni mész ki a határba? neee.. olvasni is rossz..

ha elmész a boltba le rontja a kedved? tényleg én nagyon ajánlanék neked talán egy pszichológus-t, és ha nem akarsz egy végtelen szürke és unalmas életet.. akkor nagyon megfogadod ezt a tanácsot..

most képzeld el . milyen életed lehetne..!? Tanulmányozod a gépeket.. javítod őket.. egy halom pénzt keresel.. "talán úgy mint most" eljársz társaságokba.. esetleg fesztiválokra.. szerzel barátokat, néha a barátaiddal elmentek nyaralni, vagy akár kibéreltek egy apartmant ill ha kertes házad van akkor egy kis kerti parti.. kis buli, megismernél pár lányt.. nem hallnál meg szűz-en.. stb, a szx amúgy is jó dolog.. Embereket megismerni mégjobb.. ,

Legyen egy stílusod.. nem kell egy halom ruhát venni.. elég pár farmer, ing , meg egy pár póló, vagy bármi .. kis alkalmi cipő, ill egy bulis cipő farmer ing , tökéletes, vagy bármi, tényleg a képzeleted szab határt annak amit te el akarsz érni, bármit képes vagy megvalósítani..

remélem megfogadsz pár dolgot és átértékeled ezt a pár sort.. mivel tényleg.. egy életed van.. egy életed van arra hogy élhess.. ez nem olyan mint a PC-s játékok többsége hogy majd miután die RESPAWN-olsz.. szóóval légy jó és remélem átértékeled az életed és nem leszel 20 évesen ilyen mint amilyen most vagy..

ui: a melegítőt felejtsd el.. tényleg

Üdv Kresa! Minden jót!

2020. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sok ember nem érti meg, hogy az ami másnak jó és társadalmilag a legelfogadottabb az nem feltétlen jó minden egyes embernek.
2020. jan. 10. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!