Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek gáz ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz ha egy fiúnak az első két foga között hézag van? 17F

Figyelt kérdés
Van egy kis hézag a fogam között ez okozhat e problémát társ keresésben szerintetek gáz? Adok magamra, igényes vagyok kedves és őszinte srác. Még nem volt barátnőm sem én szemkörömböl azt gondolom,hogy egy lányt megkell becsülni és fontos,hogy érezze,hogy szeretve van, megbecsülve és törödve van vele. Én a belső értéket keresem a lányokba csak egy kicsit szégyelős vagyok és bizalmatlan,hogy mit gondolhatnak rólam a lányok. Kíváncsi vagyok ,hogy mit gondoltok erről. :) 17 F

2020. jan. 22. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, meg kiállt egy fogam kicsit. Nem volt túl sok önbizalmam.

Van fogszabályzóm, felül már vagy másfél éve, alul pedig egy éve :)

Fájt mikor felrakták, meg utána egy hétig elég rossz volt, nem igazán tudtam rágni :'D de nagyon megéri, nekem a hézagot pl nagyon gyorsan eltűntette

Úgy másfél-két évig kell hogy fent legyen az én esetemben legalábbis

Ha zavar menj el dokihoz, de egyébként engem nem érdekelne.

Amúgy a fogszabályzós fiúk nagyon cukik, nekem rohadtul bejönnek :D

2020. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy csomó híres embernek és modellnek ez a szexepilje és még büszkék is rá, ne szégyelld. :)
2020. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!