Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hézag a két első fog között?

Hézag a két első fog között?

Figyelt kérdés
Van egy hézag a két első fogam között, de rendes fogszabályzót nem akarok hordani, szóval máshoz kell folyamodjak. Az esti fogszabályzó az segithet, vagy az előtt kell használni a sima fogszabályzót? Haverom mondta (fogszabályzós volt) hogy ő azért használja az estit, mert a fogai újra szétcsúsznának. Szóval van olyan lehetőségem, hogy ne kelljen nyilvános helyen hordanom, és hatékony is legyen? 14 éves, fiú amúgy.. :D

2017. szept. 5. 18:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán erre való az esti fogszabályzó? :D
2017. szept. 5. 18:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy tudod meg a legkönnyebben,hogy elmész fogszabályzó szakorvoshoz.

Ha nincs harapási rendellenességed, ilyesmik, akkor lehet elég lesz, de ezt ő tudja megmondani.

2017. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beatrix0522 ***** válasza:
Van erre egy héj amivel tudják zárni, bár a dokim pont ma azt mondta miután rákérdeztem mert nekem is ilyen problémám van hogy ő koronát ajánl rá mert az tartós...
2017. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van akinek kimondottan jól áll az a kis hézag, nincs értelme a fogaidat tönkretenni.
2017. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fogszabályzó már miért tenné tönkre a fogat?

A kérdésre válaszolva pedig, ha téged zavar akkor fogszabályzó. A fogszabályzó orvos meg tudja mondani, hogy kell-e állandó készülék. Az esti amúgy igen arra is való, hogy az állandó fogszabi után ne menjenek vissza a fogak a rossz helyükre.

2017. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem szintén hézag van az első két fogam között, de engem zavar. Ha téged is, akkor megéri a fogszabályozó, nekem is lesz. És éjszakait állandó előtt is lehet használni, nekem már volt, de az csak az előreálló fogakat húzta visszq valamelyest. 13/L
2017. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!