Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bennem van a hiba vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba vagy csak rossz fiúkat fogtam ki eddig?

Figyelt kérdés

Én egy tizenéves lány vagyok és jelenleg interneten próbálok ismerkedni,de nem sok sikerrel. Tudom, hogy nem neten kéne, de számomra egyszerűbb így és jobban megtudok nyílni. Igyekszem kedves lenni mindenkivel, de valamiért még sem jön össze. Pedig szerintem nincsenek nagy elvárásaim a fiúkkal szemben és nem is vagyok nyomulós. 🙄 Már nagyon el vagyok keseredve, pedig nem vagyok elkésve semmivel,csak olyan jó lenne ha valaki elfogadna olyannak amilyen vagyok...stb. Szerintetek én csinálok valamit rosszul?


Hol tudnék ismerkedni? 😅


(16/L)



2020. jan. 25. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Tinder? Én szeretem.
2020. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nem derült ki, hogy mi és miért nem sikerül.
2020. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen oldalon? Ahol van fent rólad fénykép? Ha igen, akkor lehet nem jössz be nekik. Ha nincs, akkor pedig lehet nem találod meg velük a közös hangot, de igazából így nem lehet megomdani. Látni kéne, hogy miket írsz és akkor talán. 🤔
2020. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!