Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 c5 tiptronic, mi...

Audi a6 c5 tiptronic, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdte. A dolog pontosan olyan jellegű, hogy amikor nagy terhelést kap(csak hármasig) akkor olyan, mintha az egész kocsi bele löttyenne egy nagyot.De leginkább a váltó középen. Amúgy a váltó vált normálisan, nem ingadozik a fordulat, és nem rángat csak egytől-háromig, ha kap egy padlót magasabb fordulaton.Ma is mentem városban is és akkor semmi nem volt, szépen kétezer alatt tartottam, akkor padlógáznál se történt semmi, de 170-padlógáznál se történik semmi, csak, ha hirtelen meg akarok indulni... Egy tippem van, kidobtak elém aznap amikor elkezdte egy nagyobb tégla darabot ami felcsapódott a kocsi aljára, esetleg nem lehet, hogy az szakított le valami felfogatást? A kocsin nem látszik semmi, nem folyik semmi por száraz, és amúgy semmi más tippem nincsen... Esetleg valakinek volt hasonló jellegű gondja? Ötletek? Amik mondjuk tartják a váltót azok eltörhettek? A válaszokat köszönöm.

2020. jan. 3. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kettőstomegű lendkerék :) milliós tétel lessz, add el míg el tudod
2020. jan. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

15 ezer kilométerrel ezelőtt komplett váltó felújítás mindenestől 390 ezerért, és a kettős tömegű se volt csak 77 ezer kedvezménnyel(Ha jól tudom LUK márkájú)... És a gyermekkori barátom az autó szerelőm, csak sajnos most jelenleg nem elérhető három hétig, mert nyaral, nekem meg a jövő hét végén utam lenne Tirolba és egy ilyen kocsival nem szivesen indulok el ezért keresek itt megoldást, mert jobb ötletem nimcs aztán hátha tud valaki segíteni...

Amúgy esetleg motor defekt nem lehet? Valami tipp?

2020. jan. 3. 02:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Automatában nincs kettőstömegű... Szal jól átbasztak.
2020. jan. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Audi fórum? Ott többen láttak Audit közelről...m
2020. jan. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!