Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok tenni, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha nem szeretnék kilépni a komfort zónámból, de mégis szeretnék egy párt találni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem szeretnék új helyekre eljárni, a szombat esti italozás és mulatozás pedig egyenest taszít...
2020. jan. 28. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig anélkül nem fog menni, hogy ne lépnél ki belőle. De ugye tudod, hogy ez nemcsak a szombat esti hepajt jelenti?

Máshova is kimozdulhatsz, ahol lehet ismerkedni: koncert, érdeklődésednek megfelelő előadás, tanfolyamok (tánc, nyelv, akármi), elkezdhetsz valami csapatsportot is vagy konditerembe járni (amellett, hogy új emberekkel találkozhatsz, még testileg-szellemileg is egészségesebb leszel), vagy önkéntes munka pl állatmenhelyen, diákmeló amit tudsz suli mellett is végezni...Számtalan lehetőség, nemcsak a beb*szombat féle bulikra kell gondolni. :)

Tudom elsőre nehéz, tapasztalatból mondom, én is az a visszahúzódosabb és csendesebb fajta vagyok. :) De hidd el, ha már megteszed az első lépést, utána mérföldekkel könnyebb lesz és az önbizalmad is javulni fog.

2020. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lany?
2020. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ki kell lépned a komfort zónádból, nincs mese. Az élet a komfortzónán kívül kezdődik. Tudom hogy klisé, de azért lett klisé mert igaz.
2020. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy nincs kedved kimozdulni és neten próbálsz ismerkedni és össze is jön. Az összes randi, és az egész kapcsolat az illetővel folyamatos komfort zóna elhagyás, ha belegondolsz, de éppen ettől jó egy kapcsolat. Alkalmazkodás egy új emberhez, élethelyzethez, randik, érzelmek kinyilvánítása, szerelem, összeveszés, kibékülés, féltékenység szeretkezés stb. Órákig lehetne sorolni, hogy hányszor kiléphet az ember a komfort zónából egy kapcsolat során, de ha ezt tehernek érzed, akkor inkább maradj szingli.
2020. jan. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!