Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teltebb/dzcibb lányok, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb/dzcibb lányok, miért olyan nehéz veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Miért vagytok elutasítóbbak az átlagnál?

2020. febr. 1. 09:10
 1/3 anonim válasza:
Mert onbizalom hianyosak.
2020. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bennem személy szerint van egy félelem, hogy vagy szivat a srác, vagy hogy csak azért jön oda, mert már senki más nem jutott neki. Tehát igen, önbizalomhiány és rossz tapasztalatok.
2020. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert az lenne az első reakcióm hogy szívat, és a haverjaival majd jól kiröhög a hátam mögött vagy az ismerkedés úgy folyik hogy ,,Tudom hogy egy undorító, dagadt tehén vagy és a világ alig tud rádnézni és ha jobban belegondolok én is csak egy doboz hányáscsillapítóval tudom elviselni a látványod a perifériás látómezőmben... de a belsőd jobban érdekel eskü és nekem így is szép vagy dagadtan :)"
2020. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!