Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A teltebb, kövérebb lányokkal...

A teltebb, kövérebb lányokkal miért olyan nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Mert Norbi összezúzta az önbizalmukat...
2020. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd, hogy miben nyilvánul meg, hogy nehéz, mert speciel én nem ismerkedek ilyen lányokkal, így nem tudom.
2020. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Velem pl azert nehezebb, mert nem fogok neked hinni, hogy tenyleg meg akarsz engem ismerni, komolyabb szandekkal es nem csak egy egy kanos ficko vagy aki azt hiszi, hogy egy kis hizelgessel ledumalhatja rolam a bugyit es meg halas is leszek, hogy megdug. Aztan eltunik.
2020. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

#3 Szóval saját magatok lehetetlenítitek el az egész kapcsolatot majd sokszor jöttök ide siránkozni, hogy miért nem érdeklitek a pasikat :D

Ne vedd sértésnek, de szimpla dugásra nem hinném, hogy titeket szemelnek ki azonnal a pasik, aki meg kezdeményez és normálisan arról miért kell ilyeneket feltételezni?

2020. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Mit feltetelezzek, ha 1 percen belul rater arra, hogy o mennyire kozel lakik es ahogy elkezd tapogatni, az nem azt jelzi, hogy filozofiarol szeretne velem beszelgetni.

Nem vagyok hulye! Aki azzal jon, hogy fizeti a taximat, csak menjek at hozza, vagy aki mar faradt, de menjek vele, ott folytathatnank a bulit, vagy aki, miutan mondom neki, hogy itt a szamom, hivjon holnap, kozli, hogy ne legyek mar ilyen, eljek a manak, azok nem ismerkedni akarnak. Csak dugni egy olyan csajjal, aki hajlandonak tunik.


En nem sirankozom, csak a kerdesre valaszoltam! Dolgozom a koversegemen, de ez nem csak akaratero kerdese, nalam pszichologiai problemak is fennallnak, amibe most nem megyek bele.

2020. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja es altalaban hajnali 2 utan jonnek oda, amikor mar kimeritettek az osszes lehetoseget.
2020. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
76-os: aki nem ilyen, az pedig a barátzónádban köt ki. Ezzel a kiegészítéssel azt hiszem, megvan a kérdésre a válasz.
2020. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány. Én őszintén amíg kövér vagyok, nem szívesen ismerkednék, mert nem tartom magamat vonzónak, ennélfogva úgy érzem, más sem tudna ilyen testtel vonzódni hozzám, ha pedig igen, akkor annak valamilyen fétise lehet, vagy mentálisan beteg... Ha valakin látom, hogy valóban ENGEM akar megismerni, akkor zöld utaz adnék neki, de hamar ki lehet szűrni, ki milyen szándékkal közeledik az emberhez.
2020. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%

#5 Az előző válaszodban még annyit írtál, hogy ha elkezdenek veled ismerkedni, akkor egyből azt feltételezed pl. A kérdezőről is, hogy megakar dugni a második válaszodban pedig elkezdtél direkt olyan példákat hozni, amik jelentése mindenkinél egyértelműek. Ez kicsit kapálózásnak tűnik, hogy kimagyarázd valahogy magad az előzőből :D

Egyébként én sehol nem állítottam, hogy baj, hogy nagy/nagyobb darab vagy, de pozitív, hogy próbálsz tenni érte, kitartás.

2020. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Barnabas333 ***** válasza:
83%
Azért mert nekik is a sportos, fiatal, jóképű férfiak kellenek. Van egy két kivétel de a nagy átlag még egy átlagos testalkatú férfit sem méltat válaszra. Meg amit írt valaki az önbizalom hiánya. Egyszer amikor szabad voltam volt egy futó kalandom egy ilyen nővel. Szex csak úgy lehetett vele, hogy bekötötte a szemem...42f
2020. jan. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!