Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ducibb lányként van aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányként van aki nem akar fogyózni hanem jól érzi magát?

Figyelt kérdés

Nagyon bejönnek a kicsit kövérebb, duci lányok, de ahogy ismerkedek, mindig a súly a téma, ezen panaszkodnak. Van olyan aki szépnek látja magát, nem akar fogyózni?


20/f



2020. febr. 5. 11:42
 1/2 anonim válasza:
85%

Igen, 170 cm vagyok 75 kg, van mit rajtam fogni, de en szeretem a csipom fenekem mellem ugy ahogy vagyok, szuk ceruzaszoknyaban, farmerben, ruhaban magassarkuval kifejezetten tetszem magamnak :D es szerintem formasabb vagyok mint egy 55 kilos. parom sem panaszkodik :)


Persze ehhez azert kell a genetika, hogy homokora alkatom van.


De kifejezettem elegedett vagyok.


Es nem elek egeszszegtelenul, mozgok eleget es egeszsegesen eszek, csak nem sanyargatom magam egyaltalan.

2020. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Igen, sajnos ez mindig is örök téma lesz náluk. Tudod a kövér emberek nagyon sok bántást kaptak az életükben a társadalomtól már csak a súlyuk miatt , állandóan az eltaszítást élhették át hogy ők nem fontosak én nem érdekli őket senki. A kövérség sok esetben a lelki sérültség testi megnyilvánulása, a túlzott evés, lustaság, magábafordulás már csak tünet, ahogy a kövérség is. Ezek az emberek szinte soha vagy nagyon kevésszer kaptak elismerő szavakat és amikor eléjük lép egy srác vagy egy csaj nem hisz nekik, vagy legalább is alig akar, mert nem hiszi el magáról hogy szerethető, elfogadható, hiszen az a világ amiben felnőtt, nincs ilyen csak a bántás a sérelem. Ezért téma mindig a súly!

Én bátorítalak hogy ne add fel, egy ilyen embernek megváltoztathatod az egész eddigi világról alkotott képét!

2020. febr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!