Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Mostanság akar elkezde...

Lányok! Mostanság akar elkezdeni valaki fogyózni?

Figyelt kérdés
Én 25 kg-ot tervezek leadni június végéig, mindenféle drasztikusnak mondható módszerrel. Sajnos egyedül nehéz ezt csinálni, van itt valaki aki hasonló súlyvesztést tervez, de nem tud hozzákezdeni? Jó lenne egy "lelki társ" akivel támogatjuk egymást, csak azért kérdezem. Privát üzenet is ér...
2016. ápr. 6. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet! :)
2016. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
25 kiló, 3 hónap alatt, mindenféle drasztikus módszerrel. Lol, ideje törölni kedves gyk a fogyi rovatot, mert csak agyhalottak járnak ide.
2016. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig leadtam 11 kilót, de még le kéne 20-25 kilót adnom nekem is. De tapasztalatból tudom, hogy a gyors drasztikus módszerek sehová nem vezetnek. Ha így csinálod, feladod. Én kisebb adagokban gondolkodom. Most a cél, hogy 6-8 kilót leadjak május végéig. Ha sikerül, akkor a következő 10 kilót mondjuk augusztus végéig... és így tovább...Így csinálom, és jobb a sikerélmény is.
2016. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: én képes leszek végigcsinálni. Egy jóbarátom 3 hónap alatt adott le 30kg-ot és egy éve stabilan tartja a súlyát. Nem is nagyon kell törnie magát, hogy ne hízzon vissza. Jah és koplalással fogyott. Na ennyit erről, agyhalott...

3. válaszoló: sok sikert neked!

2016. ápr. 6. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit a koplalók elfelejtenek és személyes tapasztalat: leadtok pár hónap alatt 30 kilókat, ruhába vékonyak vagytok, de amikor arra kerülne a sor és levetkőztök tök undorító látvány egy logo izomtalan testet bámulni, nem kell 10 mp, hogy eltünjön az ember harci kedve, de hajrá biztos nagyon jól nézel majd ki bikini szezonkor.
2016. ápr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a jobaratod is agyhalott. ki tudja hosszutavon milyen karosodast szenvedett a test az idiota koplalastol.


gomdolom o is az ilyen alultaplalt, izomzat nelkuli valaki. nagyon megeri koplalni hogy megszarabbul nezzel ki.

2016. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A "bikini szezon" nem az én világom szerencsére...
2016. ápr. 7. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!