Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megérné a dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné a dolog ha lenne rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel szoktam beszélni mostanába elég sűrűn. Nem vagyok csúnya srác, lehetne barátnőm minden ujjamra és nem azért írom ezt hogy egoista/menő legyek,viszont mostanába nagyon válogatós vagyok és vannak dolgok lányoknál amik nálam kizárnak egy kapcsolatot.Adott ez a lány, szimpatikus, értelmes, szerethető és nemmellesleg jól is néz ki. A problémák az életével vannak inkább, suliból kicsapták hétköznap is iszik, és hát nemmellesleg megfordulnak a kezébe bizonyos kábítószerek... Hatalmas dilemma tényleg, mert ha valaki látja hogy él nagyon rossz véleménnyel lehet róla de ennek inkább ahhoz van köze hogy ebbe az életbe menekült a körülbelül elmebeteg szülei elől. Nézni is rossz hogy ahhoz képest hogy tényleg értelmesebb az átlagnál mit csinál magával. Ha netán úgy alakulna a dolog ki az aki szerint megérné összejönni vele ezek ellenére? Ő 16 éves, én 17. Valahogy el lehetne távolítani ebből az életből őt hogy jó legyen neki? Savazó hozzászólásokat kérlek ne, kíváncsi vagyok olyan véleményekre akik tudnak erre opciót.

2020. febr. 6. 03:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem egy "szomorúsorsú drogfüggő", hanem egy komplett bűnöző.
2020. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: Az érdekel legkevésbé hogy valaki "bűnöző" , csak magával ne csináljon ilyet értelmes ember.

Utolsó előtti: Hát ezt kell átgondoljam és mérlegelnem igazad van köszönöm a választ...

2020. febr. 9. 23:48
 13/14 anonim válasza:
Hát ha valaki drogos és/vagy alkoholista, az elég markánsan hozzátartozik a személyiségéhez...
2020. máj. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Helló.


Azért egy pár évvel idősebb vagyok már nálad, de akkor írok egy kis storyt én is. Én már elmúltam 22, a lány aki tetszett, Ő pedig már 24 múlt nem rég. Együtt dolgoztunk 1 évig, az elejétől fogva össze szerettem volna vele jönni. Én sem tartom magam csúnya gyereknek, na de nem is vagyok egy szőke herceg. A lány elhagyta a párját (jegyesét), mert megcsalta Őt. Nem sokkal az után, hogy ide jöttek mind a ketten dolgozni, ahol én is voltam. Erre a lányra szintén stimmel a leírás. Okos, ügyes, csinos, rendkívül pozitív kisugárzással. Teljesen értelmesnek nézett ki, és igazából az is volt, részben. Azért, voltak ott fejben bajok, én így gondolom. Nem sokkal később, mikor már akkor szingli volt (mielőtt újból vissza nem ment a párjához), elmesélte nekem az életét, illetve annak egy nagyobb részét. Így utólag belegondolva, nem tudom már hogy mennyi igazság volt benne, illetve a beszélgetéseink között is mi volt az igaz, és mi nem... Nem lényeg, mint kiderült, Ő is drogozott. Ki nem néztem volna belőle. Kezdetben próbáltam én is (mert tényleg érdekelt, talán a szerelem miatt főként) Őt leküzdeni a drogokról, segíteni rajta, támogatni, megváltoztatni a nézőpontját és a látásmódját a világ felé... Azt hittem először, hogy sikerül(t), de hát persze nem. Igazából, az sem érdekelt, hogy ha nem lesz/lenne köztünk semmi, csak vele legyenek rendben a dolgok.


Igen ám... Csak a drogok... Engem is megfertőztek, úgymond. Anno középben ez nem volt újdonság. Rengeteg iskolás srác, a mi sulinkból és osztályunkból is nyomták a herbált, füvet és a többi szintetikus szart... Akkor nem kötött le, ám tavaly előtt decemberben elkapott a "hév"... Ki próbáltam én is a füvet... Tényleg érdekelt előtte is már korábban, csak valahogy még sem... Talán a csaj is az oka volt, sőt... De nem tudnám így megmondani most erre a választ. Elkezdtem én is... Bár én ritkábban, általában heti 2-3 alkalom, de volt hogy annyi sem. Nem vittem túlzásba... Mondanám hogy megbántam, ami igaz is, meg nem is. Nehéz, de főként hosszú lenne leírni, elmesélni. Felmondtam a munkahelyemen, utána még 2-szer találkoztam ezzel a csodálatos lánnyal... Mikor utoljára találkoztunk, beszéltünk, akkor szívtam füvet. De azóta, egy slukkot sem.


Tudnék még BŐVEN beszélgetni ilyen dolgokról, de talán már így is túl sokat mondtam, hiszen úgy gondolom, hogy nem tartozik senkire, bár ebben érdemleges információ nincsen.


Szóval a lényeg, hogy én nem foglalkoznék vele. A végén vagy a csaj erőlteti rád a drogot, vagy te fogod magadtól elkezdeni, aztán észre sem veszed, de függő leszel. Ez MINDIG így van.


Nem tenném tönkre az egészségemet és az életemet ilyen korán. 12 éves korom óta cigizek, de komolyabban 16-17 éves korom óta. Napi 1 - 1,5 doboz elmegy. Ha töltött cigi, ha nem. Én is kólán, energiaitalon nőttem fel, meg a chipseken.


Chips ritkaság számba megyen, kólát szoktam néha, de energiaitalt is abszolút nem, és próbálom csökkenteni a cigit is.

2020. máj. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!