Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a pénz lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, és eddig egy 3 hetes kapcsolatom volt.

Viszont mostmár nagyon nagy kételyeim vannak afelől, hogy van-e olyan lány, aki el tudna engem fogadni.

Mivel nincsen pénzünk sajnos, a szüleim is külön élnek.

Plusz még tapasztalatlan is vagyok párkapcsolat téren.

Ezért kérdezném tőletek, hogy vannak-e olyan lányok, akik ezekkel a hibákkal is el tudnának fogadni?

Ennyi tart vissza igazából attól, hogy újra tudjak kialakítani egy kapcsolatot.


16/F


Ui.: Az sem árt, ha a leány dominánsabb személyiség, sőt!



2020. febr. 9. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

“Pénz az isten, az ördög örül, jobb ha megtanulsz ördögül”

Nyilván aki szeret el fog fogadni és ez nen hiba, rossz helyre születtél kistöki! Neked a csóró élet jutott... kell ezeket a lapokat is osztani vkinek...

2020. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hozzászólást.

Ezek szerint annyira nem reménytelen.

Csak kérdéses, hogy egy hasonló helyzetű lány tűrné el jobban, vagy inkább egy tehetősebb?

Mivel igaz a hasonló helyzetű mint én, az ugyan úgy vágyik a dolgokra, mint én. Viszont a tehetősebb pedig megkapja, majdnem mindent amit szeretne...


És azt elfelejtettem hozzátenni, hogy tettem azért, hogy tudjam követni a divatot.

Tehát nem égő velem megjelenni úgymond :D

2020. febr. 9. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy! Aki szeret el fog fogadni. Főleg ha nen szakadt kopott ruhákba jársz! Sztem ez ne gátolják meg a csajozasba hanem próbálkoz mindegy legyen h a lány milyen anyagi helyzetbe van! Első válaszomban is ezt akartam leírni csak nagyon burkoltan. Itt meg a hajlektalan is becsajozott neked miért ne menne? Ne legyenek gatlasaid csak csináld hajrá ;)
2020. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 October15 ***** válasza:
100%

16 évesen mégis mit akarsz te csinálni 1 csajjal amihez tehetősnek kellene lenni? :D


Elhiheted nincs a homlokodra írva a szüleid bankszámlakivonata... + azért nem a korodbeli lányok azok akik a pénzre fognak menni. :D Okay biztos van olyan tinilány is de ő meg nem 16 éves pasikat keres igen nagy esélyjel.

2020. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Addig nem számít a pénz, ha a gazdag szülők gyerekének az autójából nem buszra kell ülni. Az a csaj aki ebbe 1x is belekóstólt nem fog csóró sráccal kezdeni soha.
2020. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván van kivétel, de egy nagyon elcseszett korosztalyod van. Az öcsém annyi idős mint te és így nyilván nincs se kocsi, se semmi csak zsebpénz. Egyszer felhozta a barátnőjét és mivel én már dolgozok, van autóm (mondhatni felnőttem) így rámnyomult a barátnője. Érted... az öcsém barátnője! Természetesen szóltam a tesómnak hogy mivan, és egyből kirakta. Aki a pénz miatt akar veled lenni azt hagyd. Az öcsém is és én is úgy csajozunk azóta hogy csórók vagyunk. Sok sikert haver!
2020. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 évesen senkinek nincs sok pénze max a szüleinek :D
2020. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Azert szeretik a 35-40es kobrat :DD
2020. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Értelmesnek tűnsz, szóval tuti akad majd valaki, aki az értékeidet fogja szem előtt tartani, hajrá!c:
2020. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hülye kérdésre hülye válasz: nem
2020. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!