Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok, akiknek a hűség és a megbecsülés számít valamit és nem csak a pénz és a menő cuccok kellenek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igeen 😉
2018. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen,meglepő,de léteznek. :D Ha egy kicsit is adsz a megjelenésedre( pl.tisztálkodás stb.) akkor akármilyen ruhában lehetsz,akármennyi pénzed lehet nem az lesz a döntő.
2018. dec. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Egyálatlán nem meglepő

Csak egy kicsit körül kell nézni,tuti vannak rendes lányok is (egy csomó van de na) és mégis inkább a gold digger kategóriába sorolod őket mert miért ne. Az ilyen flbsz amúgy 🙄

2018. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek, csak eddig rossz helyen keresgéltél.
2018. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen vannak.
2018. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Akkor már találkoztam volna egyel.. Oké hogy depis vagyok meg nekem csak a neten menne az ismerkedés de azért 17 év alatt csak ilyen ribiket látni facen is meg mindenhol, hát ez nekem sok.. Nem hiszem hogy valaki megbecsélnű, sőt egyáltalán a mai lányok közül egyáltalán lenne olyan aki kb megérdemelné hogy annyira szeressem amennyi szeretetet tudnék adni. Engem inkább nem is érdekelne ha valaki a külsőm miatt "szeret" meg, inkább akkor no, nem fogok drága cuccokat venni hogy megszeressen valaki. Vagy szeret valaki azért a nulla trágyáért aki vagyok vagy akkor maradok így egyedül a 4 fal között ahogy ezt eddigi életem minden napján tettem. Akinek normális a gondolkodása az nem fog fél milliós telefont venni azért hogy menő legyen. 17f
2018. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 Te ponthogy azért nem találsz senkit, mert depressziós vagy és ilyen a hozzáállásod. Tenni is kell azért, hogy legyen valakid, nem pedig sírni, hogy nincs senki. Ne ott ismerkedj, ahol tudod, hogy ott ribik vannak, hanem ott, ahol nincsenek.
2018. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Létezünk...csak a fiúk nem találnak meg :)
2018. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem, nincsenek... Ááh, dehogy, miért is lennének? Jézus... Normális lányok voltak, vannak és mindig is lesznek. Ne adjátok már fel!

Nekem jelen pillanatban pl. csak jobbra kell nézzek és máris látok 7-et is.

2018. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20/F, ez lemaradt.
2018. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!