Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes sok lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes sok lány visszaírni Instán Snapchaten stb?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 12:43
1 2
 1/11 Stark2000 ***** válasza:
89%
Mert többnyire ezek a platformok nem ismerkedésre vannak, ha olyan céllal írsz másokra. Plusz nem biztos, hogy mindenkinek szimpatikus leszel, így meg még kevesebb eséllyel írnak vissza.
2020. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor milyen platform való ismerkedésre? Csak lehúzós társkeresőt ne írj! :))


De ha nem olyan célból vannak fent, miért tesznek fel magukról napról napra új kihívó képeket?

2020. febr. 9. 13:05
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Na vajon? Felrak egy képet kap 600 kedvelést, ezt napi 10x eljátsza! Pusztán csak ego növelés,hogy milyen jó nő vagyok,hogy ennyi férfi csorgatja rám a nyálát,semmi több!
2020. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Stark2000 ***** válasza:
79%

Nem feltétlen te vagy a célközönség a kihívó képekkel kapcsolatban. Általában csak követőket akarnak vele szerezni, amolyan "epénisz" növelésével.


Hát hogy hol tudnál ismerkedni.. Szerintem élőben van a legnagyobb esélyed. Gondold el, hogy hány ember próbálkozhat náluk internetes platformon, és hány élőben. Meglepődnél, hogy mennyi nyúlbéla van, aki csak a képernyőn keresztül tud kezdeményezni.

2020. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

A társkeresőkön kívül egyik platform se ismerkedésre való. LEHET rajtuk ismerkedni, de ne csodálkozz ha sokan nem azért vannak fenn.

A képeket meg szinte biztos nem azért rakják fel mert magányosak és ismerkedni akarnak.

2020. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Sose írok vissza idegeneknek egyik oldalon se. Miért? Mert nem ismerkedésre használom egyiket se, arra ott van a való élet.

Kirívó képeket nem szokásom megosztani, de ha ki is raknék, az nem jelenti azt, hogy írjál nekem privátban.

18/L

2020. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Én sem írok vissza ismerkedés céljából ilyen helyeken, főleg nem idegennek. Ja és kiemelném, hogy a GYAKORI KÉRDÉSEKet különösen nem erre használom, mielőtt még megint kapnék 20 privátot,hogy lenne e kedvem ismerkedni
2020. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne visszaírni? Sose értettem ezt, nem ismerkedésre vannak ezek a platformok, nem akarok ismerkedni senkivel. Ha akarnék, társkeresőn lennék fenn. Már bocs, hogy nem írok vissza randomoknak pl. instán, akik ki tudja, mit akarnak tőlem...
2020. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem facebookon volt fenn egy arcképem, borítónak a kedvenc videojátékos karakterem. Minden egyes héten legalább 2 ember (játékot ismerő ember) rámírt, hogy milyen szép vagyok és akarok e b##szni. Hát ok, akkor leszedtem a karakteremet, maradt az arckép. Akkor is írogattak rám rendszeresen. Pedig az az egy képem volt és semmi más poszt vagy megosztás 🤷‍♀️. A probléma úgy oldódott meg, hogy leszedtem a képet a p##ba. :) Szóval a többi lány társam nevében is mondom, hogy hiába a 21. század, mégsem neten akarunk ismerkedni. Többnyire... (ne a r. bancokra gondolj)
2020. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

El sem hiszem, hogy eddig nem írta senki.

Gazdasági tevékenység.

Ha sok kihívó képet teszel fel, előbb - utóbb sok követőd lesz. (persze kell némi életvezetés anyag is rá, hogy a csajok is kövessék, olyanok akarjanak lenni mint te.)

Na most: sok cég kb csak a közösségi médiában reklámoz. Sokszor celebeken keresztül, de van néhány "instagram modell" is. Fogfehérítő, hajápoló, fogyasztó ital, stb.... A cég a kepedért, amit te készítesz magadról, amint a terméket használod, majd feltöltöd, FIZETNEK!!!

Ezek az insta modellek, akik otthonuk kenyelméből meg tudnak élni. Kevés van belőlük, de tény:sok lány álma ez.

A sok kihívó kép pedig csak arra kell, hogy elegen kövessék, és talán őket is megbízza egy cég némi szponzorált poszttal.


OH. És valószínűleg unják, hogy naponta 100-an írnak nekik ismerkedés céljából.

2020. febr. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!