Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valamit nem értek!? Egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit nem értek!? Egyik (lány) osztálytársam snapchaten küldött olyan snapeket h i love you.

Figyelt kérdés
Ma megkérdeztem h eljönne e velem vhova ő azt mondta h nem és hogy köztünk nincs semmi. Erős idegzetű vagyok meg minden de ezt nem értem+attól félek h elmondja a barátnőinek és akk az egész osztály rajtam fog röhögni. Mit tegyek?
2018. júl. 23. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te meg járasd le a fiúk előtt, hogy mekkora ribi, hogy össze visza mindenkinek I love you üzeneteket küld. Cikizzék őt a haverjaid, hogy I love you az megy, de aztán betojik egy randitól?
2018. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

kicsit nyers, de egyetértek az előzővel.

ezért nem fognak rajtad röhögni, nem a te szegénységi bizonyítványod.

2018. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg ugye van ez a tellonym. Ő instán szokta kirakni storyjaba h irjatok. Pár hónapja vki megkérdezte h az osztalybol ki tetszik. Azt válaszolta h titok de sztem már tudja. (Ez az után volt h küldte h i love you) aztán pár napja megint megkérdezték h tetszik e vki az osztálybol ő azt mondta nem. Kicsit bonyolult...
2018. júl. 23. 22:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is bejött és én válaszként(az i love you snapekre) küldtem h me too. És az ilyen snapeket replayelte meg én is az ő i love you s snapjeit. De az utóbbi 3 napban a snapjeimet meg se nézte és amint megkérdeztem h x napon ráér-e azonnal a meg nem nézett snapeket replayelte. Ezért gondoltam h a randira igent mond majd. De sajnos nem :(
2018. júl. 23. 22:42
 5/10 A kérdező kommentje:
Suliba is jópofizott velem pl ha 5ost irtam akkor mondta h ügyes vagy meg ha tudtam egy nehéz kérdésre a választ azt mondta hogy: naa aztaa
2018. júl. 23. 22:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg amikor mindketten fent maradtunk egész este akk rám irt es elkezdtunk beszelgetni... Lehet furcsa de én még mindig szeretem, olyan szép és én nagyon akarom még mindig!❤
2018. júl. 23. 23:24
 7/10 anonim válasza:
Hát tesó.. én is szerelmes vagyok az osztálytársamba és a helyzet az hogy nekem nem is ír vissza ha ráírok.. hogy pontosabb legyek akkor kb. 12-13 óra után kapok választ.. :-I
2018. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utsó előtti hónapban a tanár mellé ültetett (1 hónapig ülsz 1 vki mellett) és amikor vége lett a hónapnak azt mondta nagyon jól érezte magát és hogy nem akar elülni
2018. júl. 25. 16:30
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintetek miért csinálta?
2018. júl. 25. 21:38
 10/10 tothtamarakitty válasza:

Sziasztok (lehet kicsit későn írok)

Na szóval velem meg az történt, hogy instagramon tettem ki a napomba egy szavazást, amibe az volt a kérdés, hogy "baratok vagyunk vagy lehetne közöttünk több". Ez special az egyik osztálytársam végett tettem ki. És tadám! Megnézte és szavazott a "lehetne több is" opcióra.

És mivel nekem már egy ideje bejön az a srác, ezért elmondtam az osztálytársnőimnek egy csoportba. Rögtön mondták, hogy kérdezzem meg stb stb. Ráírtam, hogy komolyan gondolja e.

Aztán mi volt a válasz? Egy kiabrándító, egyszavas üzenet: "Nem". Oké, gondoltam semmi gond. Mivel későre járt, ezért úgy döntöttem, hogy másnap reggel írok vissza. Aha,írtam is. Egy olyan bunkó üzenetet, ami még a barátnőimnek is durva volt. 5 percre rá megnézte, de válaszra sem méltatott. Végül, 2 nap után írtam neki egy bocsánatkérő üzenetet és, hogy jobb lenne ha elfelejtenénk ezt. Még erre sem válaszolt. A te esetedben viszont, sztem a csaj beijedt. És te minden tőled telhetőt megtettél. Már csak a lánynak kellene összeszednie magát. Sok szerencsét mindkettőtöknek! 👋

14/L

2018. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!