Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A környezetemben majdnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetemben majdnem mindenkinek van valakije vagy alakul neki a dolog. Csak én vagyok teljes egyedül, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem kellek senkinek. Rossz nézni, hogy mások pedig cserélgetik a "szerelmüket" én pedig itt vagyok egyedül és egy komoly kapcsolatra vágyom. Talán az lehet az oka, hogy nem vagyok olyan szép mint a többi?


Szeretnék végre egy olyan fiút találni aki elfogad engem, és tényleg meg szeretne ismerni, és nem csak arra kellek neki.


Hol tudnék ismerkedni?



2020. febr. 16. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj hogy annyi eszed van hogy azt gondolod ez probléma
2020. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Üdv!


Tinédzser korban nagyon sokan vannak vele úgy, mint Te. Mindenki csak azt látja, hogy a csapból is a szerelem folyik, vannak, akinek jön az egyik kapcsolat a másik után, de a nagy többség általában szingli... És nincs ezzel semmi baj, szóval nem hiszem, hogy érdemes lenne magadat vagy akár bárkit (pl. kanos tini srácokat) hibáztatnod azért, mert jelenleg nincs párod.

Mindennek megvan a maga ideje

Na, de a kérdésedre válaszolva:

Igyekezz személyesen ismerkedni, pl. suliban (és igyekezz nem csak a népszerű srácokat észrevenni). Másrészt, ha van valami hobbid vagy sportolsz valamit, akkor szintén ott a lehetőség, hogy megismerkedhess egy rakás veled egykorú fiúval. Na meg gondolom vannak barátnőid és általuk is megismerhetsz új embereket.

Tehát lehetőséged van bőven, járj nyitott szemmel és ne gondold túl ezt a témát! :)

2020. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ne a környezetedben keress. Annyi fiú van az országban aki szívesen megismerne. Csak nyiss és add meg nekik az esélyt. Persze normális keretek között, aki bármi olyat kér amit te nem akarsz, hanyagold. Aki téged szeret és nem akárkit, az nem fog ilyenre kérni.
2020. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Én ilyen lányt keresek. Aki nem külsőségekre megy, elfogad ahogy vagyok... Csakis komoly kapcsolat érdekel de a lányokat meg nem. Én amúgy nagyon szivesen megismernélek, ha te is szeretnéd (Nem akarok nyomulni, de szivesen fogadok privátot, úgy sincs jelenleg senki akivel beszélhetnék)
2020. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

"Szeretnék végre egy olyan fiút találni aki elfogad engem, és tényleg meg szeretne ismerni, és nem csak arra kellek neki."

Nem akarlak kiábrándítani, de mára a csajok nagyon odaadóak lettek. Minden valamirevaló fiú hetente másik csajjal bújhat ágyba. Így aztán nem nagyon törik magukat, hogy meg akarjanak ismerni egy lányt. Főleg, amikor rájönnek, hogy mennyire idegen számukra ez a terület, hiszen férfi és női gondolkodás, lelkivilág között ég és föld a különbség.

2020. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is hasonlóan vagyok és nagyon szenvedek emiatt, de kitartó vagyok keresem az emberek társaságát kérdezősködök barátnőim között, hogy kiket érdemes megismerni. Ezt ajánlom neked is :)! Drukkolok és majd csak lesz veled is valami!
2021. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Te kérdező nő!

Hogyha kedveled és szereted a szexet!

Akkor ismerkedj!

Mert szex nélkül nincsen ismerkedés!

Nincs barátság sem!

Mit csinálsz a szabad idődben?

Például : barangolni, kirándulni, utazni, túrázni?

Például : mulatni, szórakozni, táncolni?

Például : futni, sportolni, úszni?

Mert itten sok ember van és lehet barátkozni és ismerkedni!

Például, hogyha mi ketten találkoznánk a az utcán!

Megmondani tudnád a nevedet és a mobiltelefon számodat?

Csak kíváncsi vagyok!

2021. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!