Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mitől van hogy részegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van hogy részegen úgy kívánom a nőket, meg a csókolózást mint az állat, és szívesen is csinálom, de józanul nem merem és úgy ódzkodok tőle mintha meleg lennék?

Figyelt kérdés
Józanon egyszerűen hiába vágyom rá, nem megy, vagy azért mert nem merem és nagyon gátlásos vagyok, vagy nem tudom mi akadályoz legbelül benne. Csináltam már józanul is, de akkor valamiért nagyon kínosan meg görcsösen éreztem magam. Van itt olyan valaki aki esetleg hasonlókat tapasztalt és/vagy tud segíteni nekem? Ez tiszta gáz tudom...
2020. febr. 21. 19:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam hogy józanul nem is kívánom annyira. De részegen minthogyha valami vadállat ösztön törne rám.. józanul hogy tudnám ezt elérni?
2020. febr. 21. 19:29
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem józanul kicsit gátlásos vagy
2020. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!