Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék ismerkedni. Hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ismerkedni. Hol tegyem meg? 18/f

Figyelt kérdés
A kérdés helyszínre vonatkozik. Sajnálatos módon igen magamnak való ember vagyok, de sosem okozott gondot idegenekkel szóba állni. Barátaim is vannak szóval a kérdés hölgyekkel való ismerkedésre fókuszál inkább. Az egyik barátom azt mondta, hogy a villamoson lehet jó eséllyel ismeretlen lányokat megszólítani, de ki írom ide is, hátha tud valaki még valami jó helyet mondani.
2020. febr. 23. 21:48
 1/4 anonim válasza:
A válaszok engem is érdekelnének.. Nagyvárosban könnyű az ismerkedés, kisvárosokban, vidéken már kevésbé. Volt szerencsém nagyvárosi évekhez, bármelyik normálisabb szórakozóhelyen könnyen lehet ismerkedni. Ha még esetleg suliba jársz, akkor a suli egy jó alternatíva, esetleg a koli. Én vidéken élek, egy pár évvel vagyok tőled idősebb, de itt már nekem is kérdéseim vannak..
2020. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyvárosban elő lány vagyok, mégse tudom hol kéne ismerkedjek😅
2020. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj a villamoson, lehet buszon, metrón is. :D Ismerkedni szerintem bárhol lehet, azon múlik, hogy mersze-e kezdeményezni.Nem tudom mennyire aktuális még, de koripályán is érdemes próbálkozni. Vagy a suliban. :)
2020. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kisvárosban élek, itt legtöbben szórakozóhelyre mennek, meg pl. a buszmegállóban is azért odamehetsz szerintem beszélgetni, ha úgy van.

Egyébként a netes ismerkedés sem rossz sokaknak ott jön össze. 16.l

2020. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!