Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha elutasít három, négy lány,...

Ha elutasít három, négy lány, hogyan tegyem túl magam rajta, hogy újra legyen kedvem ismerkedni, csajozni?

Figyelt kérdés
Ti hogy szoktátok?Tippet adhatnátok.
2015. ápr. 14. 18:52
1 2
 1/12 Interferencia ***** válasza:
Nagyon hamar, különben esélytelen az egész. :D
2015. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökösen tesó... csak Tökösen...
2015. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz nekik akk nem kell foglalkozni velük
2015. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba azt a kategóriát, próbálkozz másnál. Esetleg próbálkozz azzal, hogy nem egyből megdugni akarod, hanem megismerni. Ismerkedni, hogy ismerjen téged és ne 1-2 nap után neki esni. Mert ha arra mész, hogy megismerd akkor nem fogsz pofára esni, hogy ha nem az eseted, vagy neki te, hanem egyik erre másik arra. Az régen rossz ha neki esel mert hú de tetszik meg szerelem meg anyám kínja. Kerüld az ilyen plázacicákat, akiknek seggük, mellük kint van, iphone 6 a kézben, mindenféle ékszer, meg idétlen márkás gagyi márkájú sapka (essem, ak26 meg a többi senki). Csak akkor foglalkozz velük, ha sok pénzetek van, ki vagy gyúrva, nagy a pofád meg a farkad és ecsethajad van.
2015. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
én össze se számolom 3 év alatt mennyi "nő" utasított vissza mert alacsony vagyok tetszel de nekem olyan pasi kell aki magasabb nálam mert az a férfias áradoznak hogy nekik nagy méret kell de nem tudják hogy kis ember nagy bottal jár! vagy gyurd ki magad vagy legyen tele a pénz tárca tuti 1 nő se fog elutasítani!!!!
2015. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem velük, hanem ilyenkor annyira elmegy a kedvem az egésztől, de ha nem cselekedek akkor meg nem fog változni semmi, csak nehéz túltenni ezeken, nehéz túllépni, és folytatni ugyanolyan lelkesedéssel?
2015. ápr. 14. 19:03
 7/12 anonim válasza:
cuzz ez olyan mint a sport hiába leszel utolsó újra meg újra elindulsz a versenyen hogy jobb helyezést érj el! ne add fel mert ki tudja mikor leszel befutó valakinél
2015. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
olyan nőnél meg nem tudok kezdeményezni aki nem tetszik
2015. ápr. 14. 19:09
 9/12 anonim válasza:
nem azt mondtam hogy adj lejjebb az igényeket mint én :D hanem hogy ne add fel még
2015. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem is te hanem a 4#-es válaszoló tanácsolta ezt.
2015. ápr. 14. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!