Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés
Nyíregyházi vagyok, már nagyon régóta keresem a nekem való lányt aki megért és szeret engem, nem tudom merre induljak el. Kétségbe vagyok esve, nekem már sosem lesz barátnőm?

2020. márc. 8. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi év telt el születésed óta?
2020. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lassan húsz
2020. márc. 8. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen, vagy ha még suliba jársz akkor ott. Vagy szórakozóhelyen ahová járni szoktál.

Ha személyesen ott nem mernél ismerkedni, akkor társkereső oldalakon esetleg?

Egy ismerősöm Nyíregyháza mellet egy kis faluból való és ő például talált magának párt társkeresőn.

Persze, nem fog elsőre az öledbe hullani a tökéletes, de próbálkozni lehet.

Az a lényege szerintem, hogy ne siettesd. (Ezt most nem úgy értem, hogy ne kezdj el ismerkedni, hanem mondjuk ne egy nap után várd már a csodát, hogy akkor most ő a tökéletes.)


Amúgy pedig ne legyél kétségbe esve, szerintem bőven van időd, és biztos, hogy lesz barátnőd. :D

2020. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
gyúrd ki magad, beszélgess lányokkal azon indittatás nélkül hogy felszedd őket, csak beszélgess
2020. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
olvass feminizmust, azzal megértheted a lelküket
2020. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szintén itt lakok és ugyanezzel a problémával küzdök :( ha még suliba jársz szerintem ott a legkönnyebb. Ha van valami szakkör, sportkör vagy hobbi csoport ami érdekel akkor csatlakozz!! Mert ezeknél már lesz valami közös téma (kedvenc tanár, kedvenc tárgy, osztálytársak, meg ugye maga amiről szól az adott kör vagy csoport) talán a Mustárházban szoktak lenni valami programok középsulisoknak. Tapasztalatból mondom hogy később nehezebb lesz, ebben a korban a legkönnyebb ismerkedni.

23/f

2020. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!