Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a fiúknak/férfiak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a fiúknak/férfiaknak kell írnia?

Figyelt kérdés

Helló! Miért van, hogy folyamatosan elvárják a lányok, hogy a fiú írjon nekik először?

A kezdeményezést megértem, hogy a fiúk kezdeményeznek általában, de mikor megismerek egy lányt:

én köszöntem neki először, utána még 8x is én köszönök..Utána eltelik pár nap és várom, hogy lány is írhatna, de ők soha sem írnak először. Szóval, ha nem rajtam múlna, valószínűleg nem írna nekem senki sem... Gondolkodtam mi lehet a baj, de hát szerinten csúnya sem vagyok és tudok normálisan beszélgetni :D

20/F



ápr. 26. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk az, hogy te beszélsz vele, írogatsz neki, és ő visszaválaszol, az nem azt jelenti, hogy tetszel is neki. Ha ő nem ír rád, nem keresi a társaságod, nem köszön előre, akkor nem szeret. Nem azért mert csúnya vagy, hanem mert nem vagy az esete. És az hogy te nem tetszel neki, nem azt jelenti, hogy "ó, minden lánynak, ahogy neki is csak az izompacsirták kellenek". Nem. El kell fogadni, hogy nem tetszhetsz mindenkinek, és sokszor az se fog viszont szeretni aki tetszik neked.
ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány szintén akar valamit, pár alkalom után írni fog ő is. Főleg, ha megváratod. Tisztában vagyunk azzal, hogy nem mindig a fiúnak kell keresni. Mikor ezt a tényt ignoráljuk, azt okkal tesszük.
ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel a lánynak, akkor írni fog ő is neked.
ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő ri...c, ott a pont, ez a Mukopront😀
ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!